Makyajlı FC5 Kasa Civic Sedan Vtec Turbo Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@erenuzel41 Hocam eline sağlık olması gereken forum kültürünü ve nedenleri mükemmel açıklamışsın ?
Whatsapp vs. gibi uygulamalara gerek duyulmasın diye foruma uygulama ekledik, yaklaşık bir yıl önce mobil kullanım ve yeni özellikler katması için forumu vbulletinden xenforoya dönüştürdük, sırf forum kültürü ve forum ayakta kalsın insanlar forumdan soğumasın diye. CivicTR den daha eski Honda forumları da var ancak kendilerini geliştirmediler, ilgisizlikten kapandılar veya çöp haline dönüştüler. Sonuç olarak CivicTR herkesin özveri ve paylaşımları ile Türkiye'nin en büyük Honda forumuna dönüştü.

@Hondaprojasonsan Senin forum içerisindeki kullanıcıları başka mecralara çekme girişimlerini hoş bulmuyorum !

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@erenuzel41 Son mesajlar konusunda ki istediğinizi atlamışım kusura bakmayın, son mesajlar kısmını çok fazla genişletmemiz durumunda ana sayfanın görüntüsünü bozuyor ancak erişim için kolay yöntemleri var. Forumun en üst kısmında Neler Yeni kısmı var buraya tıklayarak son mesajları son konuları okumadığınız son mesajları görebilirsiniz, yine sayfada 10 mesaj gözükebilir altta daha fazlasını tıklar iseniz sayfalarca mesajları açar, bu kısmın linkini de ekliyorum. Ayrıca mobil uygulama kullanıyor iseniz uygulama içerisinde Zaman Çizelgesi kısmı var burada tüm son mesajları aralıksız arka arkaya görebilirsiniz.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@erenuzel41 sosyal medya ile ilgili yorumlarınız için sizi tebrik ediyorum. Forumlar ise zamana uygun dijital kütüphane gibi vazife yapıyor. Fakat güncelleme ve takip şart. Çünkü üyeler hemen cevap bekliyor.
Çıkar ilişkisi olan yerde ne yazıkki objektif olunmaz ve olunamazda. Forumlar bunlar içinde en güzel yer. Çıkar ilişkisi yok yaşadığını direk anlatıyor. Yok efendim şu ne der, bu ne beyan eder diye düşünmezsin. Zaten araç sahiplerininde istediği budur. Kıvırmaya hiç gerek yok.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FB7 2013
@NoFeaR Henüz gelen kimse olmadı boş yere stress yapıyorsun tersine ben buraya üye gönderdim eskiden sayısını hatırlamıyorum bu sene ise en az 3 kişi. ;)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@NoFeaR Henüz gelen kimse olmadı boş yere stress yapıyorsun tersine ben buraya üye gönderdim eskiden sayısını hatırlamıyorum bu sene ise en az 3 kişi. ;)
Hocam kimsenin stres yaptığı yok ancak farklı platformlara gelin üye olun şeklinde uzun süredir çağrı yapıyorsunuz bu forum kurallarına aykırı, ancak iyi niyetli olduğunuzu düşündüğümüzden herhangi bir yaptırıma gitmiyoruz, en sonunda bir üyeyi benim gruba gel diye direk çağırdığınız için @NoFeaR hocamda kibarca uyarmak durumunda kaldı. Olay bundan ibaret.
Kimsenin kırılmasını istemiyoruz ama sizde lütfen bu hassasiyetimize gereken özeni gösterin ;)
Konu biraz fazla amaç dışına çıktığı içinde konuyu kilitliyorum, herkese keyifli forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri