Makyajlı FC5 multimedya ve hayalet ekran kaplamaları... Babayiğit aranıyor...

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
fabrikadan gelen kaplamasında mevcut.. ürün bana uygun değil. üretici tek ve hatalı üretilmiş... piyano black tarafa olmaz diye bir kral zaten yok. Bu maalesef firma yanlısı görüş. Firma hatasını görüp tekrar üretse dediğim gibi alırım.
iyi akşamlar
Fabrikasyon üzerinde gelen ince basit bir naylon parça. Eğer ekran ile piano black kısımlar arasında çizgisel bir boşluk olmasaydı dediğiniz gibi tek parça film olabilirdi. Ama o boşluk olduğu için böyle bir ürünün çıkacağını düşünmüyorum. Umarım istediğiniz gibi bir ürün bulabilirsiniz.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bunu yapmak zor olmasa gerek üstad...
İmkansız diye bir şey söz konusu değil. Ancak herşeyin bir oluru vardır. Aynı anda hem ekran hem de ekran çerçevesini kaplayan bir ürün ile hiç karşılaşmadım. Ben aldım ve memnunum, almak isteyenlere de ısrarla öneriyorum. Siz ürünü canlı olarak görmediğiniz için önyargılısınız. Hatta bir önceki mesajınızda "firma yanlısı" olduğumu da söylediniz ama hiçbir firma ile bağlantım yok. Belli ki farklı görüşlere kapalısınız. Bence burada fikir sormayın siz bildiğinizi yapın, iyi akşamlar...

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar

akif

0
Aracınız
Hayalet ekran için bir araştırma yapmadım. Ancak multimedia için sizinde eklediğiniz ürünü aldım. Tam uyumlu ve uygulaması basit. Dediğiniz gibi köşelerde bir sivrilme yok, dikdörtgen değil. Almak isterseniz tavsiye ederim
https://m.trendyol.com/honda-civic/...kQAvD_BwE&boutiqueId=446995&merchantId=117001
Bende aynı ürünü kullanıyorum dokunmatik hassasiyeti güzel, uygulaması kolay ekran ve tuşlarla tam uyumlu. Kenarlardaki piano black kulakçıkları kapsayan bir film yok benim için o kısım önemli değil zaten ama isteyen cam filmi çeken yerlerde oraya minik film çektirebilir.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende aynı ürünü kullanıyorum dokunmatik hassasiyeti güzel, uygulaması kolay ekran ve tuşlarla tam uyumlu. Kenarlardaki piano black kulakçıkları kapsayan bir film yok benim için o kısım önemli değil zaten ama isteyen cam filmi çeken yerlerde oraya minik film çektirebilir.

Ona bile gerek yok hocam 10 liralık bir telefon jelatini alır, kulak kısmının şablonu çıkarıp ona göre kesilirse gayet güzel olur.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2020

Bu ürünü başka yapan maalesef yok bu nedenle üründen bi tane istedim. kulakçıklar için de zarar vermeyen film kesip ekleyecem. Olur inşâallah...

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2020
ürün geldi.. içinden 3 takım ıslak kuru mendil takımı çıktı.. ıslak olanlarda hep kuruydu... ürün takmayı da beceremedik her tarafı hava oldu.. Bunu takmak normal değil ustalık gerektiren bir işlem. Verdiğim 43 lira çöp oldu.
Ürünü satarken süslemeleri güzel ama yeterli uyarı yok. Bu ürünü yetkili yerlerde taktırmak gerektiği özellikle belirtilmeli..... Benden yana kazançları helal değildir...

Geri