Makyajlı kasa ROOT işlemi..

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Sonucu bekliyoruz merakla. Ben henüz kablo alamadım :(
Biraz önce videoda anlatılan talimatlara uyarak, root işlemi ve youtube gibi gerekli uygulamaları kurdum. Kurulum sırasında herhangi bir sorun yaşamadım. Hareket halinde video oynatıyor, telefondan internet paylaşımı yapıp YouTube'dan video izleyebiliyorsunuz. Karşılaştığım tek eksik, emniyet kemeri takılı olmadığında konuşarak uyaran bayan sesi yok. Sadece göstergede yazılı ve kısa uyarı sesi çıkıyor. Bu benim için önemli bir eksik değil aslında. Sadece eksiğini merak edenler için yazmak istedim. Bu konuda emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Ücretsiz bir şekilde hallettik. Kurulum hakkında sorusu olan varsa da yanıtlayabilirim...

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
hack işlemi sonucunda garanti bozulur falan deniyor. fabrika ayarlarına döndürebiliyor muyuz istediğimiz zaman?
Honda hack yazılımı kaldırılıp fabrika ayarlarına döndürünce root işlemi kalkıyor. Dolayısıyla garanti dışı kalmaz hocam.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Güzel bir komuya değindiniz
Ben cmdroid.com adresinden şunları yükledim:
Ekli dosyayı görüntüle 257986

Kasma donma çalışmama gibi bir sıkıntı yaşamadım.
Uygulamalar düzgün çalışıyor ama yandex menüler felan her şey türkçe olmasına rağmen harita üzerinde yazılar bi garip belki ayarlardan felan düzelir ama kurcalamadım zaten kendi navigasyonu var carplay haritalar var gerek yok dedim sildim.
6 uygulama ile dahili belleğin %30 u anca doldu sıkıntı çıkmadı.
Youtube için farklı sitelerde reklamsız APK lar felan var onlarıda deneyip bilgi veririm.

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Hocam cmdroid.com sitesinden bende iptv'yi indirdim ama TV kanallarını göremedim. Siz çalıştırabildiniz mi?

aykutoğlu

Özel Üye
Hocam cmdroid.com sitesinden bende iptv'yi indirdim ama TV kanallarını göremedim. Siz çalıştırabildiniz mi?

IP tv üyeliğiniz varsa yada haftalık aylık beleş şifre bulurum derseniz güzel bir uygulama ama şifrem yok derseniz linkteki uygulamayı tavsiye ederim güzel çalışıyor

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2019
Ücretsiz şekilde adım adım anlatılmış. Böyle kişilerden Allah razı olsun diyorum.
Yanlız arkadaşlar bir uyarıdan bahsetmemiş işlem sırasında aracı kurcalamayın klima, camlar, ışıklar vs oynamayın ve usb kabloyu sabit olması için pc yi oynatmayın

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Öncelikle anlatımınız için teşekkür ediyorum. Bende Root uygulamasını yaptım yalnız playstoreden indirme yapamıyorum. İndirmek istediğim programı yükle dediğimde maalesef indirme yapmıyor. buna nasıl çözüm bulabiliriz bilginiz var mı bu konuda.

aykutoğlu

Özel Üye
Öncelikle anlatımınız için teşekkür ediyorum. Bende Root uygulamasını yaptım yalnız playstoreden indirme yapamıyorum. İndirmek istediğim programı yükle dediğimde maalesef indirme yapmıyor. buna nasıl çözüm bulabiliriz bilginiz var mı bu konuda.

Bu konu size yardımcı olabilir
Neden play store kullanıldığına gelecek olursak play store den yüklediğimiz uygulamalar arka planda google hizmetlerinin yüklenmesini ve çalışmasını istiyor bu da bizim ram, işlemci ve belleği düşük olan multimedya sistemlerini resmen felç ediyor. Bu sebeple google play hizmetlerine ihtiyaç duymayan uygulamaların apk dosyalarını güvenilir sitelerden indirip harici olarak usb den yüklüyoruz.

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Ben yandex'i beğenmedim, sokaklar Rusça ? Telefona Android auto yükledim Google haritalardan idare ediyoruz. Şok marketten 7 TL'lik kablo ile hallettik ?

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Bugün ben de kablo işini hallettim. Bir iki güne halletmeye çalışacağım.

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Ben yandex'i beğenmedim, sokaklar Rusça ? Telefona Android auto yükledim Google haritalardan idare ediyoruz. Şok marketten 7 TL'lik kablo ile hallettik ?
Başka hangi uygulamaları yüklediniz? Beğendikleriniz var mı önerebileceğiniz? Biraz önce CMD sitesindekilerin çoğunu flash'a yükledim. Denemeyi düşünüyorum bir çoğunu.

Geri