Merhaba

Aracınız
Honda CRV
Herkese merhaba,

Foruma yeni üye oldum. Adım Emre.
Civic Benzin/Lpg almayı düşünüyorum. Bu yüzden üye oldum, varsa önerileriniz veya şikayetleriniz duymak isterim. :)

İyi forumlar,

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@emreyilmaz CivicTR ailesine.
Keyifli forumlar dilerim.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hoş geldiniz aramıza. Honda ailesinin bütün araçları hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz forum alt başlıkları içinde istediğiniz aracı inceleyin (y)

Aracınız
Civic FC5 2019
öncelikle hoşgeldiniz.
forumda genelde araç ile ilgili yaşanan sıkıntılar paylaşılıyor. bu sizde civicin sorunlu olduğu algısı oluşturmasın. ben ilk başta öyle bir hisse kapılmıştım;) birçok marka model araç kullandım orta hallisinden ama hiçbiri bence bir civic etmez. civicin iyi yönleri paylaşılmıyor doğal olarak ;( civic kesinlikle doğru bir seçim derim.. civic candır...
Herkese merhaba,

Foruma yeni üye oldum. Adım Emre.
Civic Benzin/Lpg almayı düşünüyorum. Bu yüzden üye oldum, varsa önerileriniz veya şikayetleriniz duymak isterim. :)

İyi forumlar,

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba hoş geldiniz.
Gönlünüzdeki araca kavuşursunuz umarım.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Honda CRV
öncelikle hoşgeldiniz.
forumda genelde araç ile ilgili yaşanan sıkıntılar paylaşılıyor. bu sizde civicin sorunlu olduğu algısı oluşturmasın. ben ilk başta öyle bir hisse kapılmıştım;) birçok marka model araç kullandım orta hallisinden ama hiçbiri bence bir civic etmez. civicin iyi yönleri paylaşılmıyor doğal olarak ;( civic kesinlikle doğru bir seçim derim.. civic candır...

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Selamlar, hoşbulduk.
Açıkcası evet forumda biraz gezindikten sonra inanılmaz bir önyargı oluştu araca karşı. Bahsedilen sorunlar kaput dalgalanması, tekleme-silkelemesi, multimedya sorunu vs inanılmaz derecede araçtan uzaklaştım şu anda ne yazıkki. :(
Sıfır bir civic düşünüyodum normalde forumu incelemeye devam edeceğim oluşan olumsuz algımı kırmak için :)
Teşekkürler yorumunuz için

Geri