merhabalar arkadaşlar.. vaktim kısıtlı olduğu için ''acil'' koduyla sesleniyorum.. :)

kusura bakma rahatsızlık veriyorum gece gece ama aklıma takılan çok önemli bişey var.. bugun 2. el bir Hatchback sordum.. 2009 model 100binde, 1.4 i-vtec.. ilk defa civic alacağım çok seviyorum ve heyecanlıyım o yüzden tarafsız karar veremiyorum.. sorum şu.. arabanın sahibi benden 42.000 lira istedi, sizce bu çok mu? bana fazlasıyla fahiş bi fiyat gibi geldi.. arabayla deneme sürüşü yaptım.. canavar gibi.. ayrıca arabanın kazası belası değişen parçası hiçbişeyi yok.. inanın kararsızım.. araba hakikaten güzel derli toplu ama 42bin de çok fazla geldi bana??... :/

İşte şimdi oldu dostum tebrikler heyecanını anlıyorum şimdi senin için hb kullanıcısı bi arkadaşımı ariycam birazdan haber veririm

Bi de ilk mesajın başına isim editlesen de rahat hitap etsek süper olacak
Arkadaş uyumuş galiba hocam ama sabah erkenden cevap veririm rahat olun

Bi de ilk mesajın başına isim editlesen de rahat hitap etsek süper olacak
Arkadaş uyumuş galiba hocam ama sabah erkenden cevap veririm rahat olun

hocam foruma 15 dakika önce üye oldum :) ve forumu kullanma konusunda da yeterli bilgim yok kusuruma bakmayın gerçekten.. :) bu arada ben bahsettiğim arabayı bugün gördüm ve test ettim, ve beğendim.. adamın elinde 1 ay öncesinin expertiz raporu var, o rapora dayanarak benim de içime sindi açıkçası, ama işte fiyat konusunda karasızım... :/ sizin bi fikriniz yok mu hocam fiyat konusunda? forumda eskiye benziyosunuz, belki fikir sahibisinizdir fiyatlar konusunda? :eek:k:

Bi önceki kasa hb kasa hep severek baktigim bi kasa o kadar malesef fiyat bilgim yok. Bu gece de forum hep erken yatmış sanki bence sen de yat sabaha cevabını bizzat ben verecem sana söz

Forum kuralları konusunda bisey diyemiyorum sana o kadar heyecanlisin ki belli fiyat çok iyi desem bu saatte adamın kapısı a dayanacaksın gibi geliyo

Bi önceki kasa hb kasa hep severek baktigim bi kasa o kadar malesef fiyat bilgim yok. Bu gece de forum hep erken yatmış sanki bence sen de yat sabaha cevabını bizzat ben verecem sana söz

peki hocam.. sabah 6dan akşam 6ya kadar okuldayım dersim var.. :) ne kadar erken ulaşırsanız bana minnettar olurum.. şimdiden çok teşekkürler ilginiz ve alakanız için.. :)

Geri