Minik Boya Kalkmaları

Arkadaşlar merhaba,

Yaşadığım yer tamamen asfalt olmamasından kaynaklı bazı yerlerde senelik atılan mucır ve taş sebebiyle bazı noktalarda hafif küçük boya kalkmaları oldu. Buralar nasıl giderilir acaba ? Boya olsa bu sefer boyalı görülecek araç. Pasta Cila vs. ne önerirsiniz ?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

gunesec

Özel Üye
Sağolun hocam. Bunu söylerim. Bu arada size de sorayım bu tarz rötuşlar lokal boya oalrak bir yerde çıkmaz dimi
expertiz vs

Makineyle boya kalınlığında bakarlar, ellerinde cep telefonu gibi bir şeyle. Zaten biliyorsunuzdur. Dokunduğu yerdeki boya kalınlığının ölçer. Noktasal kontrol olduğu için lokal boya olmadığı gayet net anlaşılır. İçiniz rahat olsun. Boya kodu ön kapının orda yazar. Herhangi bir boyacıya gitseniz de ya da İnternetten rötuş seti (ben n11 den vereceğim) sipariş etseniz kendiniz gayet kolay yaparsınız bir sorun da olmaz.

Aracınız
Civic FB7 2014
Aynı sıkıntı bende de vardı.servisten orjinal boya aldım az bişey.sonra taş izlerini duzelttirdim.sonrada kaput koruma yaptırdım tamamen. Şimdi kafam rahat. Bu seferde arka cam ile tavan birleşiminde olukta kalkmalar olduğunu gördüm. Sizce çözüm ne olmalı. Tam arka camla tavan arasındaki olukta

Aracınız
Civic FB7 2015
Fb7 2015 siyah renk benim kaputta da mevcuttu taş izi öyle bir taş değmişki değdiği yer içine girmiş nohut büyüklüğü kadar var nazarlık kalsın diyip karışmamıştım ama bugün gördümki paslanmış ve boyanın kalktığı yer biraz daha ilerlemiş sanayide boyacıya kodu verdim 500gr aldım rütuş yapıp bıraktım. Siyah araç da çok çirkin görünüyor bu tarz şeyler. Pasta cila şart artık onuda ilkbahar da yaptıracağım.

[HUAWEI Mate 20 lite] cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba..siyah aracımın kaputunda kürdan ucu kadar onlarca beyaz nokta oluşmuş..yıkayınca anladım.. boya koruma yaptırdığdım hiç yapamamış..bu noktalar ne ile gider? Artık kendim yapmak istiyorum..bir de kus pislikleri için verniği yakmış? Bunlar için ne yapılabilir?

Mi A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Boya kalemleri var onlar iş görmezmi?

Geri