Modulo Spoiler Led Arızası

buki87

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba;
Aracımda ışıklı modulo spoiler var fakat ledlerin bazıları arızalandı,yanmıyor.Bu sorunla karşılaşan var mı veya çözüm olarak neler önerirsiniz ?

Trust

0
Aracınız
Led lehimi oldukça zor bence bilen birinden yada aldiginiz yere gidin değişim yapsınlar.

Sercan

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba;
Aracımda ışıklı modulo spoiler var fakat ledlerin bazıları arızalandı,yanmıyor.Bu sorunla karşılaşan var mı veya çözüm olarak neler önerirsiniz ?

Hocam benim de spoiler ledlerim arızalandı 2 kez değişimi yapıldı yenisi ile serviste taktırdıysanız gidip değişim isteyin.

buki87

0
Aracınız
Spoileri internetten alıp sanayide taktırmıştım.Benim tereddütüm aynı ledlerden bulamamak ve farklı led olursa ışıkta dengesizlik olması.Şerit led alıp taksam zayıf mı kalır acaba ,ya da önerebileceğiniz led var mı ?
Teşekkürler.

Sercan

0
Aracınız
Aynı güçte olduğu sürece ledlerde ışık dengesizliği olmaz, şerit led normale göre çok sönük kalır ve ledler arası mesafe çok açık olduğundan spoilerde hoş durmayacaktır. Spoileri aldığınız kişi ile görüşüp veya dışardan spoilere uygun modülü alıp takmanızı tavsiye ederim servisiniz dahi temin etmenize yardımcı olabilir. Bir değişiklik yaptığınızda spoilerdeki kırmızı plastik kapağın kenarlarını güzelce silikonla kapatın aksi halde en küçük delikten buhar yapıp tekrar ledlerin bozulmasına yol açıcaktır

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buki87

0
Aracınız
Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için.Led devresini söktüm ,teknik lisede öğretmen arkadaşım var ona verdim ,oradaki gençlerden yardım alarak yapmaya çalışacağız bakalım.Süreci bildireceğim sizlere.

buki87

0
Aracınız
Arkadaşlar spoileri aldığım aksoytuning aradım.Ücretsiz olarak yeni led takımı gönderdiler.Yarın değiştireceğim fırsat bulursam.

buki87

0
Aracınız
Değişim kolay eskiyi söküp yeniyi takıyorsunuz ama eskinin kablosunu spoilerin içinden çıkarmadan yeni ledin kablosunu ona bağlayıp eski kabloyu kılavuz gibi kullanarak yeni ledin kablosunu içinden geçirmek lazım.

Geri