Motor Arıza Lambası

Aracınız
Civic FC5 2019
Image1562555487.467993.jpg

İyi günler arkadaşlar. Aracımda bu işaret var bir sıkıntı olur diye aracı kullanmıyorum. İnternetten baktım motor arıza lambası diyor. Neden dolayı çıkıyor bu işaret. Ne yapmak gerekiyor. Arabam eco elegance

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınızda herhangi bir arıza sonucu yanar. Binlerce kod var. En iyisi en yakın servise gidip bilgisayardan baktırmanızı öneririm. Veya Fc5'te arızayı bilgi ekranından ne olduğunu gösteren bir sistem var mı bilmiyorum.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Bu işaret hastasınız ama hastalığınızın ne olduğunu bilmiyorsunuz demek. Doktora yani servise gitmeniz gerekiyor.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Mart’ta almıştım aracı
Bu kadar kısa sürede böyle bir arıza vermesi normal mi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sonuçta insan üretimi. Hata payı olur. Fc5 konularından arıza lambası problemi ilk kez sizde gördüm. Neticede garantisi var. Serviste kodun numarasını ve açıklamasını isteyin. Not alın. Takipcisi olun. Aracınız yeni olduğu için basit bir arızadır diye düşünüyorum.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FD6 2008
Lpg li araçlarda olabilecek bir durum. Anlık olarak hava yakıt oranı değişikliklerinde yanma ihtimali çok yüksektir (eski aracım olan fd6 civicte ne zaman Aygaz alsam yanardı). Depodaki gaz bitince başka marka bir gaz kullanım sonucu birkaç sürüş sonunda kendiliğinden söner. Eğer herşeye rağmen sonmuyorsa katalizör kirlennesinden kaynaklı yanar (bu durumun olması fc5 için daha çok erken). Eğer sizde Aygaz kullanıyorsanız kullanmayın birde öyle deneyin
MERHABA HOCAM ARIZANIN NEDENINI SOYLEYEBILRMISINIZ AYNI SORUN BENIM ARACIMDA DA OLDU

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri