Motor Sesi

Himmm

0
Arkadaşlar aracım 1 aylık fc5 eco elagans bu süre zarfında yaklaşık 3 bin kilometre yol yaptım. Dün yarım saatlik kullanımımdan sonra park edeceğim sırada motor sesiyle birlikte ön sağ farın arka kısmından sanki boncuk şıkırtısı gibi bir ses geliyordu. Yerini tespit edemedim. Böyle bir sesle karşılaşan var mı ya da normal bir ses midir?

gunesec

Özel Üye
Arkadaşlar aracım 1 aylık fc5 eco elagans bu süre zarfında yaklaşık 3 bin kilometre yol yaptım. Dün yarım saatlik kullanımımdan sonra park edeceğim sırada motor sesiyle birlikte ön sağ farın arka kısmından sanki boncuk şıkırtısı gibi bir ses geliyordu. Yerini tespit edemedim. Böyle bir sesle karşılaşan var mı ya da normal bir ses midir?
LPG enjektörün sesi olabilir mi? Aracı benzine alıp deneyin bir de ses var mı?

Himmm

0
Yarın tekrar deneyeceğim. İnternetten araştırdığımda söylediğim sese en yakın arkadaşın dediği gibi Lpg enjektörüne benziyordu fakat ben benzinde kullanıyordum. Hafif ve kesik kesikti o ses. Yarın tekrar deneyip durumu size bildirip olmadı servise götüreceğim

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba, bende de 2020 eco exec var. 2 aylık bir araç. Bugün dikkatimi çekti, tık tık tık diye ses geliyor, benzine alınca ses kesiliyor.
Bende yarın servisi arayacağım. Durum ile ilgili gelişmeyi paylaşırım. Sizden de geri dönüşler bekliyorum ??

Geri