Motor Sesi

Himmm

0
Arkadaşlar aracım 1 aylık fc5 eco elagans bu süre zarfında yaklaşık 3 bin kilometre yol yaptım. Dün yarım saatlik kullanımımdan sonra park edeceğim sırada motor sesiyle birlikte ön sağ farın arka kısmından sanki boncuk şıkırtısı gibi bir ses geliyordu. Yerini tespit edemedim. Böyle bir sesle karşılaşan var mı ya da normal bir ses midir?

Aracınız
Civic FC5 2020
Yanlış anlaşılmasın, video dakine benzer bir ses benim aracım da da olunca bugün gidip kontrol ettirdim. Benim aracımdaki ses normal olduğu söylendi.

Aracınız
Civic FC5 2019
benim araçta ses yok arkadaşlar. videoda baya şıkır şıkır ses geliyor servis normal diyebilir ama bence normal değil. şimdi indim aracı çalıştırdım motor sesini dinledim rahatsız edici bir ses yok.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ses rahatsiz edici olmayabilir. Ama hoşuma gitmedi. Bence başka bir şey. Benim arabada niye yok o zaman. Bizde de olacak ki servis normal desin!

.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Himmm

0
Adamlar gözümün içine baka baka normal diyor ortada bir ses var gerçekte ama normal diyorlar neyden dolayı kaynaklandığını bilemediğim için üsteleyemedim. Yarın diğer bayi ile görüşeceğim bakalım onlar ne diyecek

Adamlar gözümün içine baka baka normal diyor ortada bir ses var gerçekte ama normal diyorlar neyden dolayı kaynaklandığını bilemediğim için üsteleyemedim. Yarın diğer bayi ile görüşeceğim bakalım onlar ne diyecek
Sesin nedenini bulabildiniz mi.yoksa hala normal olduğunu mu soylediler.benim aracımda da aynı ses var...

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri