Mtv

2016 model aracımı şubat ayında bayiden sıfır olarak aldım.
Vergi borcu sorguladığımda 517 tl 2017 yılı 1.taksit görülüyor.Son ödeme tarihi 09.03.2017
Bayinin ödemesi gerekmiyor muydu bu borcu.Bana tüm masraflar bize ait demişlerdi,sigorta ve kasko hariç

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2015 aracımı Aralık sonunda alırken faturanın 2016 kesilmesini ,bu sayede vergide 1 dönem avantajlı olacağımı söylemiştim. Aldığım bayi kendileri için bir şey değişmediğini sadece Mtv'ye fark gelirse yansıtacaklarınmı söylemişti. Tam hatırlamıyorum ama 20-30 TL fark ödedim ve 2016 Mtv 1. taksidi bayi tarafından ödenmişti.
Aracın faturası hangi tarihte kesildi o önemli.

2015 aracımı Aralık sonunda alırken faturanın 2016 kesilmesini ,bu sayede vergide 1 dönem avantajlı olacağımı söylemiştim. Aldığım bayi kendileri için bir şey değişmediğini sadece Mtv'ye fark gelirse yansıtacaklarınmı söylemişti. Tam hatırlamıyorum ama 20-30 TL fark ödedim ve 2016 Mtv 1. taksidi bayi tarafından ödenmişti.
Aracın faturası hangi tarihte kesildi o önemli.

fatura 08 şubat 2017 de kesildi.

Aracınız
2016 model aracımı şubat ayında bayiden sıfır olarak aldım.
Vergi borcu sorguladığımda 517 tl 2017 yılı 1.taksit görülüyor.Son ödeme tarihi 09.03.2017
Bayinin ödemesi gerekmiyor muydu bu borcu.Bana tüm masraflar bize ait demişlerdi,sigorta ve kasko hariç

Hocam bende 2016 modeli Şubat 13 de aldım alırken bana martın ilk haftası ödeyeceklerini ama son günlerde ödenmemiş olursa tekrar arayabilirsiniz demişlerdi dün baktım odemisler. Eğer onlar ödeyecek diye anlastiysanz pazartesi arayıp sorun ondan önce aramayın bence

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

fatura 08 şubat 2017 de kesildi.

Araç satış sözleşmesinde satış anahtar teslimi ise, alındığı 6 aylık vergiyi satıcı öder. İnternet'den araştırınca farklı uygulamalar gördüm. (satıcının ödediği, alıcının ödediği ve satış fiyatından düşerek alıcının ödediği şekilde)

Bazı kişilerde vergileri bayinin topluca yatırdığını ve gecikme olabildiğini söylemişler. Aldığınız bayi ile görüşmeniz gerekiyor.

Ben aldığımda herşey onlara aitti ama tanıdık olduğu için bana parasını verdi abi senin işin çoktur bekletmeyeyim seni sen yatırtırsın dedi elemanlara tamam dedim parayı aldım

Geri