Multimedya bilgi

Aracınız
2007 fd 6 için multimedya bakıyorum ama çok anladığım birşey değil herkes benim ki iyi diyor bu cihazlarda kaliteli iyi bir marka nedir kullanan varmı veya satan varmı 2. El de olur bilgisi olan varsa sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Navitech
Navimex
Necvox
Cyclone

Piyasadaki en bilindik markalar.

Aracınız
Sizce hangisini alayım fikriniz nedir Bursa'da markasını sormadığım bir ürün sordum bugün 1.750 tl dedi bende forumda bilgi alayım dedim pardon necvox markaydı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Sizce hangisini alayım fikriniz nedir Bursa'da markasını sormadığım bir ürün sordum bugün 1.750 tl dedi bende forumda bilgi alayım dedim pardon necvox markaydı

Navimex in fd6 için androidi var ise tercih edilebilir, fb7 için inceleme konusunu ekliyorum kullananlar genel olarak cihazdan memnun,

https://www.civictr.com/showthread.php/4663-Navimex-android-multimedya

Aracınız
Aracınız
Civic FC5 2016
2007 fd 6 için multimedya bakıyorum ama çok anladığım birşey değil herkes benim ki iyi diyor bu cihazlarda kaliteli iyi bir marka nedir kullanan varmı veya satan varmı 2. El de olur bilgisi olan varsa sevinirim

9efcfd9de6ccef4a8b3ba15031c30a03.jpg

Kesinlikle böyle birşey düşünün bence !!!!

Sadece hayal et

Aracınız
Arkadaşlar ben hala multimedia alamadım çok karasız kaldım ne alacağımı bilemedim az parada değil sonuçta alibaba dan alan varmı fd6 için yardımcı olursanız sevinirim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar ben hala multimedia alamadım çok karasız kaldım ne alacağımı bilemedim az parada değil sonuçta alibaba dan alan varmı fd6 için yardımcı olursanız sevinirim

Kasalar eskidikçe Türkiye piyasasın da uygun fiyata bulunabiliyor, fd6 kasa için aliexpress tercih etmenize gerek yok.

Aracınız
Kasalar eskidikçe Türkiye piyasasın da uygun fiyata bulunabiliyor, fd6 kasa için aliexpress tercih etmenize gerek yok.

Aslında benim derdim ürünün ucuz olması değil ama istediğim bir pioneer kalitesinde olsun bakıyorum cihazlara marka farklı ama içerik aynı fiyatlar farklı farklı benim isteğim kaliteli olsun ama ucuz olmasın ucuz olsun peşinde değilim. Kalite İstiyorum Bu yüzden de kararsız kalıyorum

Geri