Navirem Androidli Multimedya

Usta ben forumda yeniyimnnasil acildigini bilmiyorum su an ben videoyu burdan atiyim olmadi bilen bir arkadas alipnoraya tasisin

Aracınız
Civic FB7 2012
Zor değil
Konu listesinden yeni konu açılabilir.
Buradan sadece içinde bulunduğumuz mevcut mesaja cevap verebiliyoruz.
Konunun başlığında Navirem Android Multimedya incelemesi ifadesi gibi ayırt edici bir yazı yeterli olur herhalde.

Aracınız
Konu cihaz ismi ile ayrılmıştır. Lütfen buradan devam ediniz.

navirem android multimedya fd6 civic balıkesir hi…:

Arkadaslar video yuklendinlinki budur bakip yorumlarinizi yazarsiniz

Aracınız
Emeğinize sağlık . Güzel bir inceleme olmuş. Umarım yeni kasa için olanı da bu kadar iyidir.

Trust

0
Aracınız
Güzel bir inceleme teşekkürler .
Çok iyi bir cihazmış gerçekten android aldı yürüdü yakında evdeki beyaz eşyalara kadar girer bu adamlar stabil lik yönünden bir sıkıntı çıkmaz ise diğer cihazlar çöp olur bu cihaz yanında.

Hicam yaklasik 3 ay oldu ben alali herhangi bir kasma donma yasamadim ki yasamis olsam bile fabrika ayarlarina geri dondur gec en fazla facrbook ile canli tv vs. Silinir yeniden yuklemek sadece 5 dakika :) cihazin daha bir cok ozelligi var sadece kisa bi ozet gectik dilimiz dondugunce ben siddetle tavsiye ederim obur cihazlarda bon kusur lira o kadar vermisken bunu almak cok daha mantikli tabi bu tercih meselesi ama ben 10 uzerinden 10 verdm bu cihaza 1850 +150 iscilik degermi evet kesinlikle deger

Ve arkadaslar sunu da belirtiyim bu firma balikesirde bende balikesirde yasiyorum bu firma bunun ithalatcisi yani arada heehangi bir alt bayi zindiri yok direk cin de yaptirip burda satiyolar ve tum turkiyeye veriyolar bu cihazlari almak isteyene yardimci olmaya calisirim kargo vs asamasinda ulasmak konusmak isteyen arkadaslar olursa 0534 500 06 44 burdan bana 08:00-21:00 arasi ulasabilirsniz herhangi sormak istediginiz birsey varsa hayirli geceler

Geri