Navirem Androidli Multimedya

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1152]enderottoman10[/MENTION]

Hocam eline sağlık güzel bir inceleme konusu olmuş, videoyu ve bilgileri ilk mesaja taşıdım.

Güzel bi Paylaşım ve bilgi olmuş emeğinize sağlık

Sent from my iPhone using Tapatalk

ic3

0
Alin bi 400 liraya tablet baglayin auxtan + birde tablet tutucu ayni islevi gorur , ha illa teybin yerine takicam diyosaniz ayri :)

Alt yapi tabletle ayni gibi gorunse de bu cihazlar araclar icin proglamlanmis mesela onemli yada onemsiz bi kac detay
1-gorsellik
2-kontagi actiginizda nerde kalmissaniz ordan devam etme ozelligi
3-arka planda muzik dinlerken baska islemleri devam ettirme
4-ayarlar menusunun alt kismindaki tabletten ayri arac icin olan 6-7 ozellik
Genel olarak calisma sistemi tablet ama benm icin bunlar onmli yukarida ustlerde teyp in tam ozellikleri yazio tabletten baya farki var ama dediginiz gibi 400 lira ve 2000 tl arasnda da fark var butcenizi zorlamazsa ben cihazi tavsiye ediyorum karar herkezin kendine ait bizim amacimiz piyasadaki cihazlara 1400 vermektense bunu alin o kadar para verilmisse bari iyi bisey olsun artik demek

ic3

0
Alt yapi tabletle ayni gibi gorunse de bu cihazlar araclar icin proglamlanmis mesela onemli yada onemsiz bi kac detay
1-gorsellik
2-kontagi actiginizda nerde kalmissaniz ordan devam etme ozelligi
3-arka planda muzik dinlerken baska islemleri devam ettirme
4-ayarlar menusunun alt kismindaki tabletten ayri arac icin olan 6-7 ozellik
Genel olarak calisma sistemi tablet ama benm icin bunlar onmli yukarida ustlerde teyp in tam ozellikleri yazio tabletten baya farki var ama dediginiz gibi 400 lira ve 2000 tl arasnda da fark var butcenizi zorlamazsa ben cihazi tavsiye ediyorum karar herkezin kendine ait bizim amacimiz piyasadaki cihazlara 1400 vermektense bunu alin o kadar para verilmisse bari iyi bisey olsun artik demek

Orası oyle ama tablet montajıda yapıolar bi aparat sayesinde artık :D Bazı eksiklikler var ama geliştiğinde güzel olur bence :)

Aracınız
Direksiyon kumandası düzgün çalışıyor mu ? Araç içi telefon konuşması parot ile yapılıyor. Kullanılması ile ilgili video yada resim gönderebilir misiniz?

Aracınız
[MENTION=1152]enderottoman10[/MENTION] gece geri kamerayı ceker misiniz nasıl gösteriyor ?

Aracınız
hocam bende navirem androidli multimedia taktırmayı düşünüyorum ama aklımda bazı soru işaretleri var.
1. geri görüş kamerasının kalitesi nasıldır (gündüz ve gece kullanımında)
2. uzun süreli kullanımda ısınma kapanma gibi sorunlar yapar mı (örneğin 10 saatlik uzun yolda)
3. geri görüş kamerasının açılış hızı nasıl ( geri vitese taktığın andan itibaren görüntü ekrana ne kadar hızlı geliyor )
4. aracı çalıştırdıktan sonra cihazın açılış hızı nasıldır.
[MENTION=1152]enderottoman10[/MENTION]

Geri