Nazara Geldik - :( 34 BA 4736

Aracınız
Size yaralanma konusunu sorduğumda aklıma geldi, internette Taner isimli birine de aynen sizin kazaya benzer şekilde sol arkadan çarpıyorlardı ancak araba linea. Adamın bulunduğu koltuk kazada deforme oluyordu, ayrıca kafadan boyundan darbe alıyordu, adamda ben oturduğum koltukta darbeye direk maruz kalmadım ki, nasıl bu kadar yaralandım diye araştırınca linea'nın sıkıntılarını irdeliyordu, ana haber bültenlerine bile çıktı ama sonradan Fiat grubu konuyu kapattırdı, hatta adamın Youtube videolarını bile ülkemizde gösterimini engetti.
Kendisinin kaza sonrası videosu bu ama vpn'siz görüntülenemiyor.

Merak edenler için kaza sonrası videonun indirme linkini koyuyorum, eğer adminlerce sorun oluşturacaksa silinebilir.
http://convert2mp3.net/en/index.php?p=complete&id=youtube_9YdiAJfi1X4&key=5zWVochyjSte

Velhasılı, siyasi söylem olarak algılanmasını istemiyorum ama sizin ve yukardaki örnekte olduğu gibi sistemin işleyişi maalesef vatandaşı mağdur ediyor :cry:
Aynen katiliyorum. Cok izledim o adamin videolari
Kocun merkezinde eylem bile yapti ama
Adam muhattap dahi bulamadi.
Kaza yasanisi ayni diyebilirim.
Benim de aklima o kaza geldi ama baktim koltukta sorun yok :)

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@mask946 Eğer süreci devam ettirmeniz ve sonuca vardığınızda kazancınız 3000 TL olacak ise kafanıza takmayın derim.

Aracınız
@mask946 Eğer süreci devam ettirmeniz ve sonuca vardığınızda kazancınız 3000 TL olacak ise kafanıza takmayın derim.
Surec kapandi. Devam etme sansi yok
Sigortadan ve kaskodan itiraza red geldi.

Tahkime gidilir. Oradan.da 1000 tl gelir
250 dosya masrafi
6 ay sonrada 750 alirsin.

Ben bedduami ettim kapadim konuyu.

Arkadaslar aklinizda bulunsun.
Birine carparsaniz kurus para vermeyin.
Kasko sigorta ne yaparsa yapsin.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Koltukta sorun olmamalı zaten (y) Honda markasını bu durumlarda bizi koruyacağına düşündüğümüzden tercih ediyoruz zaten. Sizin örnekte araç gerekli korumayı sağlamış şükürki (y)

Konu dışı ama aklıma gelmişken bir anımı paylaşmak istiyorum :) Bu adamın videolarını ilk 3-4 yıl önce izlediğimden beri bende özellikle ışıklarda arkamı kollar oldum, arkadan hızlıca yaklaşan ve durması sıkıntı olacağını hissettiğim araç oldu mu hemen ileriye kaçmaya çalışıyorum:geek:
Ve Allah'a şükür gerçekten ciddi olabilecek bir kazayı erkenden farkedip kurtulabildim.
Düşününki yağmurlu bir günde ışıktayken alışkanlık edindiğim rutinde aynaya bakarken bir anda kontrolünü kaybetmiş bir toros arkamdan spin atarak bana geldiğini gördüm o_O Hayatımda elim ayağımın o kadar dolandığını hatırlamıyorum, ayrıca otomatik şanzımanın böyle garip bir durumda kritik rol oynayacağı aklıma gelmezdi, manuel olsa kesin stop ettirirdim. Çünkü gaza bile düzgün basamadan aracı kavşağın içine kaçırırken bildiği elim ayağım titriyordu. Kendimi nasıl kavşağın içine attım hatırlamıyorum bile :ROFLMAO: İşin daha da trajediği adam yan yan kavşak göbeğine çarptı, aracı yan havalandı ve geri düştü.
ve adam 30 sn sonra aracı çalıştırıp kaçtı :mad: Şimdi aklıma geldikçe bile sinirlendim walla, unutmuştum olayı :cautious:

Aracınız
Koltukta sorun olmamalı zaten (y) Honda markasını bu durumlarda bizi koruyacağına düşündüğümüzden tercih ediyoruz zaten. Sizin örnekte araç gerekli korumayı sağlamış şükürki (y)

Konu dışı ama aklıma gelmişken bir anımı paylaşmak istiyorum :) Bu adamın videolarını ilk 3-4 yıl önce izlediğimden beri bende özellikle ışıklarda arkamı kollar oldum, arkadan hızlıca yaklaşan ve durması sıkıntı olacağını hissettiğim araç oldu mu hemen ileriye kaçmaya çalışıyorum:geek:
Ve Allah'a şükür gerçekten ciddi olabilecek bir kazayı erkenden farkedip kurtulabildim.
Düşününki yağmurlu bir günde ışıktayken alışkanlık edindiğim rutinde aynaya bakarken bir anda kontrolünü kaybetmiş bir toros arkamdan spin atarak bana geldiğini gördüm o_O Hayatımda elim ayağımın o kadar dolandığını hatırlamıyorum, ayrıca otomatik şanzımanın böyle garip bir durumda kritik rol oynayacağı aklıma gelmezdi, manuel olsa kesin stop ettirirdim. Çünkü gaza bile düzgün basamadan aracı kavşağın içine kaçırırken bildiği elim ayağım titriyordu. Kendimi nasıl kavşağın içine attım hatırlamıyorum bile İşin daha da trajediği adam yan yan kavşak göbeğine çarptı, aracı yan havalandı ve geri düştü.
ve adam 30 sn sonra aracı çalıştırıp kaçtı :mad: Şimdi aklıma geldikçe bile sinirlendim walla, unutmuştum olayı :cautious:
Aynen bende o sekilde panik atak oldum. Isiklardan artik nefret ediyorum

Aracınız
FAKAT ARKADASLAR BU KAZAYI YAPARAK ŞUNU ANLADIM

HATALI OLMASANIZDA
KUSUR 100 % KARSI TARAFTADA OLSA

MAGDUR HERYERDE MAGDUR
SADECE 3 KURUS DEGER KAYBI ALIYORSUNUZ VE ARABANIZ YAPILDIGINA SEVINIYORSUNUZ
SONRA BOL BOL BEDDUA EDIYORSUNUZ.
BU KAZADAN SON PIYASA HESAPLAMASINA GORE
6200 TL KAYBIM VAR
HAYIRLI UGURLU OLSUN
SEN KREDI CEK ÖDE KOPEK GIBI CALIS GOZUN GIBI BAK ARABAYA. KUS PISLIGINI BILE ISLAK MENDILLE OVALA YAVAS YAVAS. ADAM GELSIN ARABANI PIÇ ETSIN.
VE SIKAYET EDECEK DAVA EDECEK BIR YER KURUM KANUN NIZAM YOK.

Aracınız
Ve kaza yaptigim 8 inci ayda araclar daha degerliydi.
O zamani baz alirsak 9 bin tl zararim var

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
FAKAT ARKADASLAR BU KAZAYI YAPARAK ŞUNU ANLADIM

HATALI OLMASANIZDA
KUSUR 100 % KARSI TARAFTADA OLSA

MAGDUR HERYERDE MAGDUR
SADECE 3 KURUS DEGER KAYBI ALIYORSUNUZ VE ARABANIZ YAPILDIGINA SEVINIYORSUNUZ
SONRA BOL BOL BEDDUA EDIYORSUNUZ.
BU KAZADAN SON PIYASA HESAPLAMASINA GORE
6200 TL KAYBIM VAR
HAYIRLI UGURLU OLSUN
SEN KREDI CEK ÖDE KOPEK GIBI CALIS GOZUN GIBI BAK ARABAYA. KUS PISLIGINI BILE ISLAK MENDILLE OVALA YAVAS YAVAS. ADAM GELSIN ARABANI PIÇ ETSIN.
VE SIKAYET EDECEK DAVA EDECEK BIR YER KURUM KANUN NIZAM YOK.

Güzel gören güzel düşünür. Güzel düşünen hayatından lezzet alır. Hayatın bizi daha neler beklediğini hiç bilemeyiz. İmtihan dünyası. Zararın sadaka hükmüne geçer. Eğer araç dolu olsaydı. Sevdiklerin zarar görseydi. Bence arabaya olanlar aklına bile gelmezdi. Onun için mala gelsin cana gelmesin deriz. Geçti bitti artık. Kafana takma. Hayat devam ediyor. Güzel günler seni bekliyor. Keyifli sürüşler dilerim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@mask946 Hocam olan oldu artık kafana takma, şükür sizde bir şey yok mal bir şekilde oluyor önemli olan sağlık.

Geri