ne onerirsiniz....

maslak taki honda servisnin taktigi motevo cihazi sd kart yuvasi arizlanadi. Bu sebeple en lazim oldugu donemde navgasyonu kullanamiyorum. Aracimda multimedya var, ama camimda seyyar tomtom takili acikcasi utanc verici bir durum...Cozum basit olsa da cok sinirliyim. Bunlar tamir ederlerse ayni randiman verir mi emin bile degilim, sogudum motevodan. Servise bastirsam yeni cihaz alabilir miyim, yoksa gereksiz bir attraksyin mu

Az önce servislegorustum. Pazertesi için randevu aldım. Yeni cihaz istediğimi de söyledim. Ümidim yok ama, yine de deneyeceğim

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bastır abi değişirler. Olmadi honda türkiye ye afilli bi mesaj döşe

Niyetim o. Pazertesi bir cevap alalım da

cihazdır bozulur düzeltilir. bu tip ufak tefek şeyleri büyütürseniz servistende soğursunuz, cihazdan da, arabanızdan da

Öyle bir zamanda bozuldu ki, murphy kanunları derler ya o şekil. Açıkçası soğudum mu evet, cihazdan soğudum. Simdi tamir dahi olsa her navi tuşuna bastığımda acaba diyeceğim.

Bu markayı servis söylediği için taktim, hep tercih ettiğim servise güvendim, ve simdi de bir şekilde güvenimin karşılığını bekliyorum. Ha olur olmaz bunu zaman gösterir. Olmazsa zaten garanti kapsamında tamir olmak zorunda, kullanırım. Ama müşteri memnuniyeti olarak talebimin kabul olması hoş olurdu.

Honda ise kendi kararım di, yani servisinden memnun olmazsm bir suru servis var zaten. Onlara giderim. Bu servis ilk gözağrım olduğu için cihazda da rutin bakim da da dediklerinin dışına çıkmadım. Ama bu bir kural değil.

Servisin muamelesi beni araçtan soğutmaz. Honda markasından da soğutmaz. Servisten ve onun salik vermesiyle aldığım cihazdan soğutur.

Trust

0
Aracınız
aracı kimden aldınız.biz erdogan beyden tanıdıgımıza aldık aynı naviden verdiler adam birde kutahyadan geldi navinin hafiza kartı arızası onda da oluştu sonra eskişehirdeki servis ile tamirini yaptırdılar.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam inşallah değiştirirler ama zor gözüküyor.

Ziya isimli bir arkadaş. Ancak cihazı 1 sene sonra aldik

Trust

0
Aracınız
hafif sarışın bi arkadaş onunla ticaret pek nasip olmadı sima olarak tanıyorum kendisini.erdogan bey olsa idi rica edebilirdim.

Geri