Necvox Destek

2011 model honda civic aracimda bulunan necvox marka multimedya cihazimin plastik cercevesi kirildi. Plastik cerceve bulmam gerekiyor sifir veya ikinci el. Lutfen beni 0850 ile baslayan teknik servise yonlendirmeyin. Uretimden kalkti deyip isin icinden siyriliyorlar hangi model oldugunu bile sormuyorlar. Tesekkurler.

aradığınız ürün bu sanırım.
https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20170109065054&SearchText=multimedya+çerçeve+civic

Zoa

Bu daha farkli bir urun kardesim
Tesekkur ederim ilgine.

merhabalar. NECVOX DVA 9950 HD bu ürünü nasıl güncelleyebilirim? yardımcı olursanız sevinirim

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar

Necvox Araç Navigasyon & Görüntü Sistemleri Teknik Destek ekibindenim. Necvox ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için burdayım.Bu başlık altından sorularınızı alabilirim , İyi Forumlar .. :)
Merhaba hocam. Necvox 9950 HD cihaz kullanıyorum. Ama video formatını ve boyutlarını tam olarak ayarlayamadım. Hangi formata çevirmem gerekiyor ekran ölçüleri görüntü kalitesi ne olmalı bu konuda bilgi verir misiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba hocam. Necvox 9950 HD cihaz kullanıyorum. Ama video formatını ve boyutlarını tam olarak ayarlayamadım. Hangi formata çevirmem gerekiyor ekran ölçüleri görüntü kalitesi ne olmalı bu konuda bilgi verir misiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Video Çözünürlüğünü 640x480 avi olarak ayarlayabilirsiniz.