Aracınız
[MENTION=5617]necvoxsocial[/MENTION] 2012 Honda'mda necvox var fakat kullanım kılavuzu bulamadım ayrıca Bluetooth üzerinden telefonu eşleştiremedim yardımcı olursanız sevinirim

iPhone cihazından

Merhabalar

Bluetooth menüsündeki Dişli Ayar kısmından eşleme açık ikonuna dokunun sonra yeni cihaz arattırın.

necvox uyduyu görmüyor

Sorun cihaz veya navigasyon kartından kaynaklanıyor olabilir. Necvox Destek hattından bilgi alabilirsiniz.
0850 222 3773

S.a hocam ben mp 4 formatinda video indiriyoruz ama araçtan izleyemiyorum sadece ses var başka hangi formatta indirebilirim?

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Avi Formatında 640x480 deneyebilirsiniz.

iyi günler. Yeni araç aldım. 2013 FB7. Üzerinde Necvox cihaz var. DVA serisi. Geri vitese takınca ekranda CAM yazısı çıkıyor ve kamera moduna giriyor. Ancak kamera görüntüsü gelmiyor ve siyah ekran olarak kalıyor. Bunun çözümü hakkında bilgi verirseniz sevinirim. İyi çalışalar.

Muhtemelen kameranız arızalı aracı aldığınız yerle veya teknik destek için merkezimizle görüşebilirsiniz.

0850 222 3773

S.a. Hocam 2015 elegnce arac aldim. Uzerinde necvox var. Lakin navigasyon calismiyor. Zannedersem bu modellere sd karta harita yukleme yapiliyormus. acilista avt necvox yaziyor. Bir de tv yi ayarlayamadim. Kanallar cok kotu gosteriyor. Radyo da ara sira zayifliyor. Antenden midir acaba. On Cama monteli bir anten car.

Navigasyon kartı olmadan navigasyon çalışmaz.Lisanslı yazılım almanız gerekecek. Tvde büyüteç ikonuna basılı tutarsanız otomatik tarayıp kaydedecektir. Radyo aracın orjinal antenine bağlı cihaz da veya aracın orjinal anteninde sorun olabilir.Ön camdaki anten Tv anteni.

Sa 2015 fb7 yeni aldim.
Arac uzerinde necvox cihaz var.
Aux baglantisini clistiramadim.
Bluetooth ayarini bulamadim.
Bir de navigasyon icin hafiza kartina yukleme yapmak gerekiyormus nasil yapacam. :)
Bu arada arac bi harika. Jazzdan sonra cok iyi geldi.
911ef0ddc64b2a5cbe1eb114fe8222d7.jpg

E5603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
merhabalar p1050 modeli var aracımda. usbden müzik dinleyemiyorum çalıyor gözüküyor ama ses gelmiyor. aynı şekilde navigasyon ekranındaykende ses gelmiyor. yardımcı olursanız sevinirim

Aracınız
[MENTION=5617]necvoxsocial[/MENTION] senelik izinde galiba cevap alamiyoruz sorularimiza ?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Arkadaşlar kusura bakmayın gecikme için

Sa 2015 fb7 yeni aldim.
Arac uzerinde necvox cihaz var.
Aux baglantisini clistiramadim.
Bluetooth ayarini bulamadim.
Bir de navigasyon icin hafiza kartina yukleme yapmak gerekiyormus nasil yapacam. :)
Bu arada arac bi harika. Jazzdan sonra cok iyi geldi.
911ef0ddc64b2a5cbe1eb114fe8222d7.jpg

E5603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aux için bağlantıları kontrol edilmesi gerekir.
Bluetooth otomatik açılır öyle bağlanırsınız.
Navigasyon kartınız yoksa yeni bir kart almanız gerekecektir. Kartın içinde Başarsoft orjinal yazılımı mevcuttur.
0850 222 3773 numaralı hattan fiyat ve bilgi alabilirsiniz . Teşekkürler.

merhabalar p1050 modeli var aracımda. usbden müzik dinleyemiyorum çalıyor gözüküyor ama ses gelmiyor. aynı şekilde navigasyon ekranındaykende ses gelmiyor. yardımcı olursanız sevinirim

Cihazınızın ekran bordunda arıza var gibi görünmekte teknik servise göndermeniz gerekecektir. 0850 222 3773

DVA-9829HD modelini kullanıyorum arayüz değiştirme imkanım var mı acaba?

Malesef standart arayüz mevcut

erybsk

0
Aracınız
[MENTION=5617]necvoxsocial[/MENTION] Android tlf Bluetooth üzerinden direk eşleşiyor fakat iPhone da pin kodu soruyor necvox üzerinden pin kodunu nasıl gireceğiz??

iPhone cihazından

Geri