Necvox DVN-P1050 Platinum Navigasyon Ayarları

Aracınız
Ynt: Necvox DVN-P1050 Platinum Navigasyon Ayarları

Yok hocam aciklama musteri memmuniyeti. Araci bi firmaya taktirtriklari icin ben adamlari gormedim

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[quote author=canulucan06 link=topic=415.msg6092#msg6092 date=1402680890]
Yok hocam aciklama musteri memmuniyeti. Araci bi firmaya taktirtriklari icin ben adamlari gormedim

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[/quote]. Hocam hayırlı olsun ürünün aynisini mi taktilar necvox naviden memnunmusun interneti nasil, direksiyondan kumanda da takilma kasilma sikintisi var mi, navi acilista Honda logo arayuzu yuklenebiliyormu tecrübelerini paylasirsan sevinirim

Aracınız

sağol hocam. valla parasının hakkını verdiğini sanmıyorum cihazın. ama şunu söyleyeyim şu anda takılma vs bir sorun yok interneti tam denemedim ama çok verimli olacağını sanmıyorum tahminim yavaş olur. direksiyondan geçişlerin hızı iyi denilebilir. tv net çekmiyor antenle ilgili bir problem olabilir. bir süre kullandıktan sonra honda bayine değilde asıl ürünün tedarikçisine gidip sorunları anlatacağım. forumdada hiç kullanan yok sanırım ne normal ne normal değil karşılaştırma yapamadığım için anlayamıyorum açıkcası.

Aracınız

selam arkadaşlar. naviyi yeterince inceleme fırsatım oldu sayılır ama kesinlikle parasının hakkı bir makina değil ki bunu montajını yapan yerde söylüyor. çünkü beklentilerini yeterince karşılamıyor.
-tv berbat sadece durduğun yerde bazı kanalları izleyebilirsin oda net değil: olmasada olurmuş yani:)
- tv antenini dikiz aynasının olduğu yerin arkasına yapıştırmışlar güneş yedikçe yerinden çıkıyordu. sinirlerimi bozdu. montajı yapan firmaya götürdüm. ordan çıkardılar yolcu kapısının orada görülmeyen bi yere soktular. daha iyi oldu. zaten tvde işe yaramıyordu:)
-bu arada arabayı alalı 1 ay oldu tv ekranını bir türlü çalıştıramadım. 1000bakımına gittiğimde gösterdim onlarda çalıştıramadı montaj yapan firmayı çağırdılar onlarda yenisiyle değiştirdiler. müşteri memmuniyetiymişşş .duv.
-internet sayfa açılma hızı iyi değil: gerçi iyi olması da beklenmez herhalde sonuçta android değil
-arada bir makinenin ekranı takılıyor açıp kapatmak gerekiyor: takıldığı zaman Honda logosu gösteriyo arabaya aşık sanırım:)
-dvd müzik menüsü kullanılışlı değil çok yavaş ve istediğin şeylere basamıyorsun: dvd kapasitesini düşünürsek o kadar müziğe anca dayanıyor sanırım
-usb menüsü güzel kullanımı rahat: bence dvd müzik yerine usbden dinlemek daha iyi olabilir kapasitesi yüksek usbyle denemek lazım. bak bu bana mantıklı geldi işte:)
-müzik geçiş hızları güzel
-radyo ekranını daha güzel yapabilirlerdi.

şimdilik söyleyeceklerim bunlar ilerleyen zamanlarda eklemeler yapabilirim gibi geliyor. ama başta dediğim gibi hakkını vermiyor cihaz

[quote author=canulucan06 link=topic=415.msg8432#msg8432 date=1404718783]
selam arkadaşlar. naviyi yeterince inceleme fırsatım oldu sayılır ama kesinlikle parasının hakkı bir makina değil ki bunu montajını yapan yerde söylüyor. çünkü beklentilerini yeterince karşılamıyor.
-tv berbat sadece durduğun yerde bazı kanalları izleyebilirsin oda net değil: olmasada olurmuş yani:)
- tv antenini dikiz aynasının olduğu yerin arkasına yapıştırmışlar güneş yedikçe yerinden çıkıyordu. sinirlerimi bozdu. montajı yapan firmaya götürdüm. ordan çıkardılar yolcu kapısının orada görülmeyen bi yere soktular. daha iyi oldu. zaten tvde işe yaramıyordu:)
-bu arada arabayı alalı 1 ay oldu tv ekranını bir türlü çalıştıramadım. 1000bakımına gittiğimde gösterdim onlarda çalıştıramadı montaj yapan firmayı çağırdılar onlarda yenisiyle değiştirdiler. müşteri memmuniyetiymişşş .duv.
-internet sayfa açılma hızı iyi değil: gerçi iyi olması da beklenmez herhalde sonuçta android değil
-arada bir makinenin ekranı takılıyor açıp kapatmak gerekiyor: takıldığı zaman Honda logosu gösteriyo arabaya aşık sanırım:)
-dvd müzik menüsü kullanılışlı değil çok yavaş ve istediğin şeylere basamıyorsun: dvd kapasitesini düşünürsek o kadar müziğe anca dayanıyor sanırım
-usb menüsü güzel kullanımı rahat: bence dvd müzik yerine usbden dinlemek daha iyi olabilir kapasitesi yüksek usbyle denemek lazım. bak bu bana mantıklı geldi işte:)
-müzik geçiş hızları güzel
-radyo ekranını daha güzel yapabilirlerdi.

şimdilik söyleyeceklerim bunlar ilerleyen zamanlarda eklemeler yapabilirim gibi geliyor. ama başta dediğim gibi hakkını vermiyor cihaz
[/quote]

Merhaba detaylı aciklama icin tşkler yeni Naviniz ne marka peki merak ettim cünkü benim araçtada herkeste olmayan Naviin marka var TV yok, İnternet yok ama calisma olarak pek sorun cikarmadi yani henüz :)

Hocam birde DVD müzik değilde film taksak sizce cihaz gösterir mi filmi cünkü TV yokya onun yerine DVD yada Flash diskten film izlenir mi acaba.

Aracınız

Hocam ürünün adı Necvox DVN-P1050 Platinum. sizinki gösterirmi bilmiyorum ama benim cihazda film izlenebiliyormuş ben daha denemedim. usbdende film çalışır sıkıntı çıkarmıyacağını sanıyorum. ürünün özelliklerini aşağıdaki gibiymiş. tabi çoğu özelliğini kullanmadım
800*480 Çözünürlük, 1080 p HD Video okuyabilme ve 512 MB DDR Ram
• Yeni­ nesil Rds’li­ FM/AM radyo, 100 Kanal hafızası ve Parazit önleme teknolojisi
• PARROT Marka Bluetooth araç Kiti­ - İsim arama ve telefon rehberi fonksiyonu ile birlikte
• Bluetooth üzerinden telefondan müzik dinleyebilme özelliği
• 3G ve Wİ­-Fİ­ i­le ­internete bağlanabilme
• DVR ­ile görüntü kayıt ve sonradan ­izleyebilme fonksiyonu (Opsiyonel Necvox Kamera ile)
• VIRTUAL CD CHANGER (Dahili­ hafızaya 19 adet müzik CD’si kaydedebilme)
• USB, SD Kart ve HDD arasında dosya kopyalayabilme özelliği­
• DVD, TV, AUX 1 ve AUX 2 üzerinden video kayıt
• 3 Bölge POP özelliği­ – PICTURE ON PICTURE
• Gel­işt­iri­lmiş DUAL ZONE
• Dahili­ GPS Navi­gasyon, 3D Destekli­ ve dahili­ 4GB hafıza
• TMC Fonksiyonu (Ops­iyonel)
• Har­ici­ dinamik mikrofon desteği­
• USB 2.0 Bağlantısı ve HDD desteği­
• SD Kart veya Mikro SD Kart okuyabilme
• Güçlendirilmiş dahil­i TV TUNER ve 1080 p HD Video okuma
• DVD/Di­vX/VCD/CD/MP3/MPEG4/CD-R/WMA/JPEG oynatma
• DSP – D­igi­tal Sound Processor ­le yüksek ve kaliteli­ ses
• 55W x 4 Ses çıkış gücü, 11 Deği­şi­k EQ modu
• Sub-woofer çıkısı ve har­ici­ amfi­ desteği
• 1 A/V G­ir­işi (1 Vi­deo 2 Ses), 1 A/V Çıkısı (1 Vi­deo 2 Ses)
• Geri­ vites kamera bağlantısı
• Or­j­inal CANBUS, direksiyon kumandası ve kablo uyumlu
• OBD okuyabilme desteği­ ­le araç ayarlarını ekranda görebilme
• DVB-T Ready – Di­ji­tal Karasal Yayın Desteği­ (Opsi­yonel)
• Dünya saatleri­, 4 farklı oyun seçeneği­
• Araca uygun tuş ışığı rengi­ değiştirebilme özelliği­
• Standby modunda saat tari­h göstergesi­
• SD Kart ­ile kolay güncellenebilme özelliği
• 2 Farklı ana menü seçeneği­

Dijital 800xRGBx480 TFT monitör
MP3/MP4/WMA/DVD/DVD-R/VCD/CD/CD-R/CD-RW/DivX vb. ile uyumlu
Grafikli kullanıcı arayüzü
Ses alanı fonksiyonu
8 çeşit seçilebilir duvar kağıdı
SD kart yuvası
Oyun / satranç fonksiyonu
Hesap makinası fonksiyonu
Direksiyon kumandası
Floresan ışıklı tam fonksiyonlu OSD uzaktan kumanda
30 istasyon hafızalı FM/AM stereo alıcı
4x45 watt amfi
Gerçek zamanlı saat fonksiyonu
2 video çıkışı, 4 ses çıkışı 2 video girişi 1 ses girişi
Elektronik ve mekanik antişok system
Radar algılama ve otomatik arka görüntüleme fonksiyonu
Manuel fren kapanış ekran fonksiyonu
Dahili GPS sistemi
Dahili Bluetooth, A2DP desteği
Harici IPOD oynatıcı desteği

HARİTA VE NAVİGASYON ÖZELLİKLERİ

Türkiye genelinde 470.000 km cadde, sokak ve yol bilgisi
630 adet 3D bina 598,000 POI
81 il 308 ilçede trafik bilgisi (TMC)
Bulunan noktanın koordinat bilgisi
Gündüz ve gece harita görünüm seçeekleri
Akıllı, sezgisel, çok hızlı ve modern arama motoru
Yol, POI, Enlem/Boylam ve hepsi için aynı anda hızlı arama özelliği
Aderesin tamamı girilmese de adresi bulabilen tahmine dayalı arama
Bulunduğunuz yerin yakınlarındaki tüm ilgi noktalarını bulma (hastane, eczane, okul, banka vb.)
TMC (trafik yoğunluğu)verisini kullanarak varış noktasına olan uzaklığı ve tahmini varış süresini hesaplayıp seyahat boyunca güncel tutabilme
Önünden geçilen Hastane, Benzin İstasyonu, Eczane, Otel gibi önemli noktaların görsel ve sesli olarak sunulması, seyahat planına eklenmesi
Şerit bilgisi özelliği ile yolun hangi şeridinde olduğunuzu tespit edip kavşağa girmeden hangi şeride geçmeniz gerektiğini sesli ve görsel olarak bildirme
Çoklu dil seçeneği ve Kadın/Erkek seslendirme tercihleri ile sesli yönlendirme yapabilme (Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca...)
En kısa yol ve en hızlı yol ayarlama seçeneği ile optimum rotayı çizme
Güzergahtan çıkıldığı anda bile yeniden rota hesaplama ve anında yönlendirme yapma
Varış noktasına kalan mesafe, manevra ve en yakın ilgi noktası için kalan mesafe bilgilerini ana ekranda görebilme
Rotayı/Adresi Favori olarak veya ev adresi olarak ayarlayabilme, aynı adresi girmeden ana menüden bu rotaya/adrese ulaşarak direk rota hesaplatabilme

Benim cihazın özellikleri ise yukarıdaki gibi sizce film izlenir mi ben pek anlamiyorum bu açıklamalardan.

Aracınız

hocam yazdığınız özelliklere göre film izlenebilir gözüküyor.

[quote author=canulucan06 link=topic=415.msg8437#msg8437 date=1404722817]
[/quote]

Tşkler hem Dvd - Cd hemde flash bellek ile bir deneme bende yapayim en iyisi :)

ewdal

0

[quote author=canulucan06 link=topic=415.msg8437#msg8437 date=1404722817]
[/quote]

Bu cihazı taktırmayı düşünüyordum ama yazdıklarınızdan sonra kafam karıştı biraz. Cihazı hangi bayiden aldınız?

Geri