Necvox DVN-P1050 Platinum Navigasyon Ayarları

Ynt: Necvox DVN-P1050 Platinum Navigasyon Ayarları

[quote author=canulucan06 link=topic=415.msg15701#msg15701 date=1413800500]
Aynen hocam benzinliklerde olan. Evet renk Beyaz hocam. Cizik ilk aldigimdaki kilcal cizikler onun disinda goze batan bi sey yok. Banada ayni sekilde dediler ama bunu uygulamak benim icin cok zor hocam surekli sungerle yikatamam mecburen giriyorum biciya. Ya aslinda soyle bir sey var nekadar sakinirsan goze cop batar derlerya. Ben arabayi alali 4 ay oldu 3 sefer araba farkli farkli park yerlerindeyken gelip tampona surtmusler arka tambonda hafif cizik on tamponunda bir kisminin boyasini almislar. O yuzden bende artik arabanin ustune fazla titremiyorum sonucta satarken kilcal ciziklerden dolayi almam diyecek adam sayisi cok azdir diye düşünüyorum
[/quote]

Aslinda benim aracta sifirken kapali otoparkta komple cizilip boya kaportaya girmisti, şuanda ön kaput korumam çatladi yıkamacida basincli sudan ve birde sofor kapısında yeni bir cizik daha var malum bu kezde yeni sitenin otoparkindaki çocuklar yapmislardir buyuk ihtimalle diyorum ki acaba sizin bıcı bıcı dediginiz su dönen yikamacilara bende gitsem mi daha kötü ne olabilir sadece aynalari kapatmayi unutursam onlar kırılabilir sileceklerde sorun olur mu fikrim yok 1,5 senedir gitmedim de onlara eski aracim Clio 2 Rxt metalik boyaydi sürekli giderdim önceden sorun olmazdi :)

Aracınız

Yok hocam hic bir sorun olmaz aynalari bile kapatmiyorum ben. Simdi o yikama makinalarinin daha detayli olanlari var bazi benzinliklerde hem yikiyor hem havayla kurutuyor ayni zamandada aracin her yerini fiber bezlerle otomatik siliyor cok guzel bir makina gayet temizde yapiyor. Tabi oyle her yerdeki uyduruk makinalarada ne olur ne olmaz girmwyin derim.

Hangi servis 2000 ₺ takıyor? Ben Erzurum'a sorduğumda 3000 demişlerdi de

Son düzenleme:
Aracınız
cihazın özelliklerinde "OBD okuyabilme desteği* *le araç ayarlarını ekranda görebilme" diye bir şey yazıyor bu nasıl yapılıyor bilgisi olan varmı?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
cihazın özelliklerinde "OBD okuyabilme desteği* *le araç ayarlarını ekranda görebilme" diye bir şey yazıyor bu nasıl yapılıyor bilgisi olan varmı?

Öncelikle obd bağlantısı almalısınız, forumda benzer konular mevcut araştırabilirsiniz.

Aracınız

konuyla ilgili necvox servisine mail attım ve aldığım cevap şöyle: Kullanmakta olduğunuz ürünümüzde aracınızın orijinal cihazında araç ayarları bulunmadığından NECVOX ürünümüzde de araç ayarlarına girilmemektedir bazı araçlar için geçerlidir sizin aracınızda geçerli değildir.

Aracınız
konuyla ilgili necvox servisine mail attım ve aldığım cevap şöyle: Kullanmakta olduğunuz ürünümüzde aracınızın orijinal cihazında araç ayarları bulunmadığından NECVOX ürünümüzde de araç ayarlarına girilmemektedir bazı araçlar için geçerlidir sizin aracınızda geçerli değildir.

konuyu hortlatıyım :) benim araba astra neredeyse çoğu ayara oradan girilebiliyor. Klima vs. ayarları orada otomatik gözüküyor. film vs izlemede sıkıntı yok ama ben wifi dongle aldımsada çalıştıramadım :)

Geri