Civic FD6 Normal Bakım mı ?

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Araç lpg de kullanılıyor ise genelde özel servisler benzin filtresinin değişimine gerek yok diyorlar. Benzin filtresinin fiyatıda en az 2000 liraya çıkmıştır. Yıla bağlı olarak değişimi gerekir mi onu gerçekten işten anlayan bir ustaya danışın. Benzin filtresi değişmezse ne olur ne gibi problemler oluşur bilen arkadaşlar yazabilirse memnun olurum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aslında özel servisteki ustama güveniyorum. Geçmişte de honda ve mitsibishi servislerinde çalışmış ve çok bilgili birisi. Kendisi özellikli parçalarda orijinal parçaya yönlendirir, servisten al gel ben takarım vs der.
4-5 ay öncesine kadar en azından FB7 kasaya yükseltme düşüncem vardı, şuan zor o yüzden en iyisi bindiğimiz arabaya bakalım diyorum. Ya da temiz FB7 bulursam makul seviyede bir üst kasaya da geçebilirim, güncel fiyatlardan haberim yok.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aslında özel servisteki ustama güveniyorum. Geçmişte de honda ve mitsibishi servislerinde çalışmış ve çok bilgili birisi. Kendisi özellikli parçalarda orijinal parçaya yönlendirir, servisten al gel ben takarım vs der.
4-5 ay öncesine kadar en azından FB7 kasaya yükseltme düşüncem vardı, şuan zor o yüzden en iyisi bindiğimiz arabaya bakalım diyorum. Ya da temiz FB7 bulursam makul seviyede bir üst kasaya da geçebilirim, güncel fiyatlardan haberim yok.
Fd6 dan fb7 geçmeyi pek mantıklı bulmuyorum eğer sizin aracınız temiz ise çünkü temiz servis bakımlı fb7 bulmak cidden zor burada kastettiğim executive paket ve aracın içininde temiz olması kirden yırtıktan deformeden geçilmeyenler gibi değil

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ekrem CAN
Aracınız
Civic FD6 2009
yakıt filtresi için 1590 TL istedi servis. ama maşallahı var bin küsürden aşağı rakam görmedim. dışarda iyi bir usta bulmak zor. ben yetkili servise doğru kayıyorum. en azından bir sorun olduğunda hesap sorabileceğim kurumsal bir kimlik var karşımda. ayrıca başka sorunları da sorup öğrenebileceğimiz bir yer yetkili servis. kredi kartına da 5 taksit yapıyor. üst kasaya veya bir model üstüne geçmek için para lazım o da şu an yok. elimizdekinin kıymetini bilmeliyiz.

yağ konusunda 10w40 koymasa iyi ama gerekirse yağı dışarda değiştirebilirim. kendileri petrol ofisinin yağını kullanıyorlarmış.

Geri