Ön cam çatlağı

Arkadaşlar , bugün akşam seyir halinde giderken bi anda ön cama bir taş veya metal birşey geldi , cam hafif çatladı. Bi 3-5 cm büyüdü . Aracımın kaskosu var tabi ama ben ilk aşamada bunu düşünmedim. Bunun bir tamiratı onarımı var mıdır , çok büyük bir çizik değil , ama yayılmasından tereddüt ettim . İZmirde nerede tamirat yaptırabilirim IMG_6701.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayırlısı olsun kardeşim. Cam değiştirme hakkın var doğru ve kaskon delinmiyor. Unutma hasar kaydı girecek o da cam değişimi yazacak. Satarken hasar kaydı çıkacak alacak insana izah etmelisin.

Civic Hb SPORT Plus 182bg

Sağol kardeşim. Evet hasar kaydı çıkacak, resimlerini çektim . Faturasını gösterim. Satarken izah ederim.

Aracınız
Civic FC5 2017
Benim aracımda da ayni sekilde bir catlak var. Yetkili servis 4000 civarı tutar dedi. Oto camcisi ise 2000 civarı tutar dedi. Kararsiz kaldım oto camiciya mi yetkili servise mi taktirayim. Her iki sekilde de kasko karsiliyor. Sizce hangisine yaptirmaliyim?

GT-I9300 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim aracımda da ayni sekilde bir catlak var. Yetkili servis 4000 civarı tutar dedi. Oto camcisi ise 2000 civarı tutar dedi. Kararsiz kaldım oto camiciya mi yetkili servise mi taktirayim. Her iki sekilde de kasko karsiliyor. Sizce hangisine yaptirmaliyim?

GT-I9300 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kasko karşılıyor ise yetkili servisinde taktırmak daha mantıklı değil mi , neden oto camcıyı tercih edesin ki ? Hem cam değişimi kaskoyu da delmiyor .

Aracınız
Civic FC5 2017
Kasko karşılıyor ise yetkili servisinde taktırmak daha mantıklı değil mi , neden oto camcıyı tercih edesin ki ? Hem cam değişimi kaskoyu da delmiyor .

Kasko delinmiyor biliyorum ama malesef bizlerin de bir hasar kaydı takintisi var. Satarken alicinin sordugu ilk sey hasar kaydi ne kadar. Birinde tramerde hasar kaydı 4000 diğerinde 2000 tl çıkacak. Tek sebep bu.

Sent from my SM-P580 using CivicTR Forum mobile app

Kasko delinmiyor biliyorum ama malesef bizlerin de bir hasar kaydı takintisi var. Satarken alicinin sordugu ilk sey hasar kaydi ne kadar. Birinde tramerde hasar kaydı 4000 diğerinde 2000 tl çıkacak. Tek sebep bu.

Sent from my SM-P580 using CivicTR Forum mobile app

Camdan dolayı tramer sorun edecek hiç arabayı almasın daha iyi kardeşim . Cam bu kaza değil , herkesin başına gelebilir . Fotoğrafları var netice de , orjinaliyle değişiyor bi nevi yenileniyor cam . Ben böyle düşünüyorum . Ama siz bilirsiniz . İçiniz rahat etmeyecekse camcıdan taktırın. İyi akşamlar

Arabayı honda terakkiden teslim aldım , daha bir parlıyor camlar :) orijinali takıldı içime sindi , kontrol ettim cam tam oturtulmuş , eskisi gibi oldu . İlgilenen, yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkür ederim . Cam değişimi ile ilgili sorusu olan sıkıntı yaşayan arkadaşlar rahatlıkla sorabilir . Tecrübe ettik .

Aracınız
Civic FC5 2017
Arabayı honda terakkiden teslim aldım , daha bir parlıyor camlar :) orijinali takıldı içime sindi , kontrol ettim cam tam oturtulmuş , eskisi gibi oldu . İlgilenen, yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkür ederim . Cam değişimi ile ilgili sorusu olan sıkıntı yaşayan arkadaşlar rahatlıkla sorabilir . Tecrübe ettik .

iPhone cihazından CivicT
ön cam değişimi ne kadara maloldu.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Dalyawker Hayırlı olsun paylaşım için teşekkürler.

@insatiable @Dalyawker Arkadaşlar ek bir bilgi vereyim, 4.000 TL faturalı bir kasko hasarı tramer de kdv siz fiyatı ile gözükür yani sorgu da 3280 lira gibi bir rakam çıkar.

Geri