Ön Yolcu Koltuk leke

Ynt: Ön Yolcu Koltuk leke

[quote author=NoFeaR link=topic=447.msg8379#msg8379 date=1404651699]
Attila hocam, koltuğun fotoğrafını çekip koyabilirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.
9 ay gibi bir sürede boya korumanın gitmesi normal, koruma için istenen 300 lira çok para, bu paketin tam olarak içeriği nedir?
[/quote]
Hocam Merhaba,
Antalya Honda bayisi de kesinlikle her yıl boya koruma yapılması gerektiğini (malum Antalya'da güneş ışınları daha dik) söyledi. Bana da motor koruma ile birlikte 300 TL gibi bir fiyat demişlerdi. Daha ucuzu ne kadar olur ki? Siz yaptırdıysanız ne kadar para verdiniz?

[quote author=odtulu23 link=topic=447.msg8431#msg8431 date=1404710489]
Hocam Merhaba,
Antalya Honda bayisi de kesinlikle her yıl boya koruma yapılması gerektiğini (malum Antalya'da güneş ışınları daha dik) söyledi. Bana da motor koruma ile birlikte 300 TL gibi bir fiyat demişlerdi. Daha ucuzu ne kadar olur ki? Siz yaptırdıysanız ne kadar para verdiniz?
[/quote]

Hocam ben aracı sıfır alırken sanıyorum 1.000 TL civarı fiyata eklediler yani bayi ama CarWax taki kisi fazla israr edince ben süphelendim normalde 1 kez sorulur o 3-4 kez sordu zaten üstümde parada yoktu yani istesemde yaptıramazdım :) Araci alalı 9 ay oldu sıfır araç boya koruma, koltuk koruma, kaput film herşey var zaten 1000 TL kazıklanmisim üstüne aracimin hertarafı çizilmis boya kaporta geçirmiş simdi ben boya koruma yapsam ne olacak diye düşündüm. Koltuk korumada bir işe yaramamis belli ki korumalı aşındığına göre korumasız ne olurdu belki de hiçbirşey olmaz miydi hiç fikrim yok ama pasta cila ne bilim boya koruma icinde 300 TL fazla geldi bana forumda onlari alip kendi uygulayan üyelerimiz var yani 2 saatlik bir iş aslinda biraz yorgunluğu göze alıp para cepte kalabilir diye düşündüm :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=odtulu23 link=topic=447.msg8431#msg8431 date=1404710489]
Hocam Merhaba,
[/quote]

Merhaba,

İşin içerisinde çizik giderme vs. yoksa sadece koruma için 300 TL çok, korumayı ben kendim yapıyorum.

Geri