Orjinal yağ filtresi temini.

Aracınız
Selam; Edirne de Honda yetkili servis kapandı; yağ filtresini orjinal almak istiyorum

n11 de

bu linkte ki ürünü alabilir miyim?son 3 tane kalmış diyor..
acaba çakma olma ihtimali var mı?
yada farklı bir ilde ki yetkili servise yollatsam uğraşırlar mı?

yardımcı olan olursa sevinirim.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Beilgim yok ama yorumlarda herkes orjinal olduğunu ve memnun kaldıklarını yazmışlar.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Selam; Edirne de Honda yetkili servis kapandı; yağ filtresini orjinal almak istiyorum

n11 de

bu linkte ki ürünü alabilir miyim?son 3 tane kalmış diyor..
acaba çakma olma ihtimali var mı?
yada farklı bir ilde ki yetkili servise yollatsam uğraşırlar mı?

yardımcı olan olursa sevinirim.
Eğer resimdeki ürünse kesinlikle imitasyon :)
Çünkü Avrupa pazarında satılan orjinal filtreleri Purflux üretiyor, orjinalinin üzerinden Purflux ve Made in France yazısı mevcut. Resimdekinde Made in Japan yazıyor, Civic'lerin bakım parçaları uzun süredir Japonya'da üretilmiyor.

Bence orjinal istemiyorsanız Mann Filter'in W610/6 yağ filtresi kalite olarak orjinale oldukça yakındır. Kendimde bunu kullanıyorum.
Eğer illa orjinal istiyorsanız şu linkteki daha mantıklı geliyor, Amerika'da satılan Honeywell üretimli orjinal Honda yağ filtresi gibi görünüyor.

Aracınız
Çünkü Avrupa pazarında satılan orjinal filtreleri Purflux üretiyor, orjinalinin üzerinden Purflux ve Made in France yazısı mevcut. Resimdekinde Made in Japan yazıyor, Civic'lerin bakım parçaları uzun süredir Japonya'da üretilmiyor.
KEsinlikle doğru; bende yaklaşık 2 sene önce yetkili servisten alıp değiştirdiğimde incelemiştim; Purflux ve Made in France ibaresi vardı....bu eleman made in japan yapıştırmış ama işte bende acaba dedim...teşekkürler.

Bence orjinal istemiyorsanız Mann Filter'in W610/6 yağ filtresi kalite olarak orjinale oldukça yakındır. Kendimde bunu kullanıyorum.
Eğer illa orjinal istiyorsanız şu linkteki daha mantıklı geliyor, Amerika'da satılan Honeywell üretimli orjinal Honda yağ filtresi gibi görünüyor.

İyi günler Fd6 için bende Mann yag filtresi alacağım da w610/3 diye bi seri daha var w610/6 ile ne farkı var yada ikisi de uyumlu mu bilginiz var mı ?

İphone6s

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İyi günler Fd6 için bende Mann yag filtresi alacağım da w610/3 diye bi seri daha var w610/6 ile ne farkı var yada ikisi de uyumlu mu bilginiz var mı ?

İphone6s
Boyutları farklıdır, R16 motorlu civiclere uyumlu olan W610/6 olandır (y)
Ben sürekli bunu kullanıyorum(y)

Geri