Civic FC5 Otomatik Ayna katlama, Sunroof ve Cam kapatma modülü aldım

Arkadaşlar merhaba.. şimdi bu modülü bende taktırmak istiyorum ancak aracı aldığım yere sorduğumda böyle bir modülü taktırmamın garantiyi bozacağını belirtiyorlar bu konuda bilgisi olan var mıdır acaba ? Aracı yeni aldığım için garantiyi bozacak diye de korkuyorum bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba.. şimdi bu modülü bende taktırmak istiyorum ancak aracı aldığım yere sorduğumda böyle bir modülü taktırmamın garantiyi bozacağını belirtiyorlar bu konuda bilgisi olan var mıdır acaba ? Aracı yeni aldığım için garantiyi bozacak diye de korkuyorum bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Takmış olduğunuz modulün etkisi ile arıza yaşanır ise bu arıza garanti dahilinde olmaz, bir modül takıldı diye de tüm araç garanti dışı kalmaz.

Takmış olduğunuz modulün etkisi ile arıza yaşanır ise bu arıza garanti dahilinde olmaz, bir modül takıldı diye de tüm araç garanti dışı kalmaz.

Teşekkür ederim cevabınız için peki bu sebeple bi elektronik sıkıntı yaşanabilir mi? Uzun zamandır kullananlardan bir bilgi alabilir miyim herhangi bir sıkıntı yasayan oldu mu ?

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu modulu takmak icin kapi dosemesini komple mi sokuyoruz yoksa sadece kolcak kismi mi sokuluyor ?

Aracınız
Civic FC5 2018
Geri