Civic FC5 Otomatik Ayna katlama, Sunroof ve Cam kapatma modülü aldım

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam 20 km hızdan sonra kapıları kitleme özelliği var. Bu kitleme içten açılmayı da önlüyor mu? Çocuk kilidi yerine geçiyor mu yani?

Aracınız
Eskişehir Honda Ufuk'ta bugün 175 liraya yaptırdım. Garanti ile ilgili olarak kesinlikle garantiyi bozmayacağını idda ettiler ve zaten faturası mevcut ve yapılan iş tarih yazmakta. Ayna kapatma ile ilgili
polismen60 dediği gibi sorduğumda kesinlikle ayna motorunda herhangi bir problem oluşmaz dendi ve herhangi bir sorun oluştuğunda garantiden değişiminin sağlanacağı bilgisi verildi. Farkettiğim tek problem önce kapıları kilitliyor ikinci sırada aynaları üçüncü camlar dördüncü sunroof ve en son sunroofla beraber tak diye kapı kilitlenme sesi duyuluyor. Bunun yazılımsal bir problem olduğunu belirtmeme rağmen verdikleri cevap bu zaten böyle çalışıyor demek oldu ve açıkcası bu cevaba şaşırmadım. Kullanan arkadaşlarda da böyle bir durum söz konusu mu acaba?
hocam sabah ufukdaydım garantiden koltuk kılıfını değiştirmek için servis elemanlarına sorduğumda ayna motoruna bir zarar geldiğinde garantinin kapsamayacağını söylediler tesadüfmüdür bilmem ben bunları sorarken başka bir araç geldi aynası düşmüş 2000 tl aynanın fiyatı bende o yüzden taktırmadım cünkü kışın aynaların katlanması sıkıntı

Aracınız
Civic FC5 2019
hocam sabah ufukdaydım garantiden koltuk kılıfını değiştirmek için servis elemanlarına sorduğumda ayna motoruna bir zarar geldiğinde garantinin kapsamayacağını söylediler tesadüfmüdür bilmem ben bunları sorarken başka bir araç geldi aynası düşmüş 2000 tl aynanın fiyatı bende o yüzden taktırmadım cünkü kışın aynaların katlanması sıkıntı

Ben üzerine basa basa sordum demek ki bunlarında servis anlayışı işi yapıp parayı alana kadarmış. Bundan sonra servis personeli ile yapacağım konuşmaları kayıt altına almam gerekecek o zaman. Çünkü her sorduğumda bir problem çıkmaz çıkarsada garantiden hallederiz dediler bana.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
yani hocam ben aşağıdaki servis personeline sordum aynen senin gibi garantiyi bozmaz dediler. dedim kısın nolcak iptal edilmiyor bildiğim kadarıyla buz tutunca o motor dişlileri yiyecek bu garanti kapsamında değerlendirilcekmi? dedilerki yok o kullanıcı hatası olarak değerlendirilir öyle deyince vazgeçtim

Aracınız
Civic FC5 2019
yani hocam ben aşağıdaki servis personeline sordum aynen senin gibi garantiyi bozmaz dediler. dedim kısın nolcak iptal edilmiyor bildiğim kadarıyla buz tutunca o motor dişlileri yiyecek bu garanti kapsamında değerlendirilcekmi? dedilerki yok o kullanıcı hatası olarak değerlendirilir öyle deyince vazgeçtim
sanırım modül içerisinde istediğinizi iptal etme seçeneği mevcut. Kışın ayna kapatma modülünü iptal ettirerek bu dediğiniz sorun çözülmüş olur bence ben kış için buz tutup ayna kapandığında motorunda sorun olur mu sorusunu sorduğumda sıkıntı olmaz dendi bana servis personeli tarafından. Afyon da kış sert geçiyor ben ayna kapatma kısmını iptal ettirmeyi düşünüyorum kışın çetin geçtiği zamanlarda.

S

Silinen üye 11736

Guest
Aracımı aldığımdan beri modül ile kullanıyorum. Camlar çok sert açılıp kapanıyor, bu düzeltilebilecek bir şey midir, modülü çıkarsak düzelir mi?

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Modülü bende yeni taktım.Cam tuşlarının kutusunu tornavida ile sökerken biraz zarar verdim.Soyulma oldu.Soyulmayı göze batmayacak şekilde nasıl rötüş ederim arkadaşlar

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bende şunu merak ediyorum. Mesela sunroofu yada camlari iki marmak acik bitakmak istersem nasıl yapıyorum bu modülle. 8 aydir kullaniyorum arka kapilari otomatik cocuk kilidine almasi disinda memnunum tek sikintim bu şimdilik.

Geri