Civic FC5 Otomatik Ayna katlama, Sunroof ve Cam kapatma modülü aldım

ywzckr

0
Bugün doğru ürünü yolladılar, hemen montajını kendim yaptım. Aynalar kapılar kitlendiğinde kapanıyor, kilit açıldığında aynalarda açılıyor. Aracı çalıştırdığımda kapılar kilitlendi. Aracı stop ettiğimde kapı kilidi açıldı. Yalnız camlar ve sunroof kapama veya açma aktif değil. Modül üzerindeki switchleri denedim ama olmadı. Programlama falan mı lazım?

Hocam merak ettiğim araba hareket halindeyken arkada çocuk olduğu için kapıları kilitliyoruz, araç hareket halinde kilitleyince de aynaları kapatıyor mu bu modül?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Modül çok stabil çalışıyor. Daha önce camları, sunroofu kapatmadığını söylemiştim ama kapatıyor :)

Öncelikle kapı kilidini açtığınızda ayna hemen açılıyor. (içerden tuşu kapalı durumda olmamalı). Aracı çalıştırıp vitesi D'ye aldığınızda kapılar otomatik kitleniyor. Araç çalışır vaziyetteyken içeriden çıkmak istediğinizde ön kapılar açılırken arka kapılar açılmıyor. Kapıdan kilit açmaya basmanız lazım. Aynayı içerden aktif olarak kapatıp açabiliyorsunuz. Daha önce nasıl kullanıyorsanız aynı. Aracı stop ettiğinizde kapı kilitleri otomatik açılıyor. Araçtan çıktınız kapıları kilitlediniz; önce aynalar katlanıyor, sonrasında açık olan cam veya sunroof varsa kapatıyor.
Bence herkes bu modulü taktırmalı. Çok başarılı

Hocam merak ettiğim araba hareket halindeyken arkada çocuk olduğu için kapıları kilitliyoruz, araç hareket halinde kilitleyince de aynaları kapatıyor mu bu modül?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
ben de gg den 119tl ye sadece ayna kapatma modülü alacaktım ama istediğiniz özellikleri dip sviçlerden kapatma özelliği var cümlenizi okuyunca fikrim değişti. yeri geliyor yazın sıcakta sunroofun açık kalmasını ya da camların 2 parmak açık kalmasını isteyebiliyoruz araç hava alsın diye... üründen sipariş edicem bende. umarım hala memnuniyetiniz devam ediyordur...

Aracınız
[MENTION=6767]hakkinen[/MENTION] Merhaba tavsiyeniz uzerine Bugün aynı modulden aldım ama tam ayarlamalari suan yapamiyorum. Dip svic konumlari ne olacak acaba? Siz ne sekilde yaptiniz? Bir de benim üründe kumandadan aynalari acmiyor kontaga basinca aciyor bu durum iyi degil

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

sincax

0
Bugün doğru ürünü yolladılar, hemen montajını kendim yaptım. Aynalar kapılar kitlendiğinde kapanıyor, kilit açıldığında aynalarda açılıyor. Aracı çalıştırdığımda kapılar kilitlendi. Aracı stop ettiğimde kapı kilidi açıldı. Yalnız camlar ve sunroof kapama veya açma aktif değil. Modül üzerindeki switchleri denedim ama olmadı. Programlama falan mı lazım?
Bende sizin aldığınız üründen almak istiyorum. Mennun musunuz ? özellikleri gayet iyi gözüküyor ama herhalde kumanda dan bütün camları ve sunroof u açmadığını belirtmiş siniz doğru mudur? ürünün linkinden satışa kapandığı görülüyor. Hangi satıcıdan aldınız özellikle belirtilmesi gereken bir modeli var mıdır? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Aracınız
Arkadaşlar, benim modülde switchlerin hepsi yukarı konumda, bana geldiği gibi duruyor. Şuan için ben memnunum. Uzaktan kumanda kilidinden kapatmaya bastığınızda önce aynalar, sonra cam ve sunroof kapanıyor. Açmaya bastığınızda aynalar açılıyor. Açma tuşuna 2.kez basılı tuttuğunuzda camlar ve sunroof da açılıyor.
Camların kapı kitlendiğinde kapanmasını istemiyorsanız modül üzerindeki switchten ayarlamanız lazım. Zaten ambalajın içinde switchlerin ne işe yaradığı anlatılmış.
N11ve gittigidiyorda fsbayram diye bir satıcıdan bu ürünler. Telefonla arayın isteğiniz özellikleri tam söyleyin ki doğru ürünü göndersinler.
Bana ilk gönderilen yanlış üründü. Sadece kontaktan ayna açma kapama yapan modüldü. Sağolsunlar hemen yerine doğru modulü gönderdiler. Zaten bu yanlışlıktan dolayı ürünü satıştan kaldırmışlardı.

Aracınız
Ürünün montajını bitirdim. Sorun benden kaynakliymis. Test etmek icin aracin icindeyken kapilari anahtarla kilitliyordum. Arac sistemi bunu anahtari icerde algilayip kapıları kilitlemiyormus. Neyseki gecte olsa cozdum. Urun tam anlatıldığı gibi. Kumandadan kapilarla birlikte aynalar kilitlenip yine kumandadan kapilarla birlikte açılıyor. Kontaga bagli degil yani bu en guzel yani. 15km hiza ulasinca kapilari kilitliyor. Motoru stop edince kapilar aciliyor. P ye alınca açılsa daha pratik olacak aslinda. Dip svic ayarı var mi bilmiyorum. İcinden cikan kagitta dip svic açıklaması kesinlikle yok. Ürünün genel ozellikleri yaziyor ingilizce olarak. Bazi arkadaşlar yanlis bilgilendirme yapmis bu sizi yanıltmasın. Montaj icin herhangi bir sokuman video bisi yok. Satici ilanda video gonderiyoruz demiş ama bisi gondermedi. Ben ne olur ne olmaz diye montaj yaparken saticiyi aradim youtube ta baglantisi var oradan bulabilirsiniz dedi:)) neyseki gerek kalmiyor 2tane soketi baglamak yeterli. Urunu Siddetle tavsiye ederim bende alqcak olanlara.. 159tl ye n11 den fstuning den aldim 22tl kupon kullandim 137tl ye geldi bana. Her fc5te standart olmasi gereken bir urun cok onemli eksik bence..

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mhmtcn

0
Aracınız
merhaba, aracım daha gelmedi ama ballandıra ballandıra anlattıklarınızdan bende acayip özendim :) şimdi dediğiniz satıcıdan sipariş ettim beklemedeyim :)

mhmtcn

0
Aracınız
aracımı bugün teslim aldım ve kumandadan standartta camları ve sunroofun açıp kapama yapabiliyormuşuz. Bende hem ayna hemde cam açma modülü aldım. yinede kullansam kumanda özelliğinde bir sıkıntı olur mu ?

aliozd

0
Aracınız
aracımı bugün teslim aldım ve kumandadan standartta camları ve sunroofun açıp kapama yapabiliyormuşuz. Bende hem ayna hemde cam açma modülü aldım. yinede kullansam kumanda özelliğinde bir sıkıntı olur mu ?
Sıkıntı olmaz tak gitsin, ben ilk aldığım gün taktım. Aldığım serviste 250 tl yazıyordu ben n11 den 150 ye alıp kendim taktım. Parasıyla taktırmayın kendiniz takabilirsiniz.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri