Civic FC5 Otomatik Ayna katlama, Sunroof ve Cam kapatma modülü aldım

Aracınız
Şimdi fc5 kasalarda kendinden ayna ve sunroof kapatma var mıdır ?? Net bilgi verebilir misiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sadece ayna kapanmiyor. Cam ve sunroof anahtara iki kere basip basili tutursaniz kapatiliyor. Ama onda da manual tepki lazim dedigim gibi. N11 den 150tl ye modul alin fs tuningden 10numara 5 yıldız urun siddetle tavsiye ederim. Aynalar kontaga bagli degil kapilarla acilip kapilarla kapanıyor tam olmasi gerektigi gibi. Servise bi ton para kaptirmaya gerek yok.

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
1 nolu switch on - kapılar 15km/s hızda kilitlenir
1 nolu switch off - kapılar vites D pozisyonuna alınınca kilitlenir

2 nolu switch on - kapılar araç stop edince açılır
2 nolu switch off - kapılar vites P pozisyonuna alınınca açılır

3 nolu switch - otomatik ayna katlama On/off
4 nolu switch - otomatik cam kaldırma on/off
5 nolu switch - acil durum freninde kapı kilitlerini açma on/off

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Guzel bir bilgi tam aradigim seydi tesekkurler.
6no dip svicin ayari yok mu peki bilginiz var mi??

Aracınız

Alp92

0
Aracınız
Hocam bu ürünler güvenilirmi yarın bi gün şehirler arası yolda sigorta falan atar diye korkuyorum bilgisi olan varmı ?

Bugün kendim taktım modülü camlar , sunroof ve yan aynalar vs tam olarak işlevini gerçekleştiriyor , sormak istediğim aracın camları kapalı araçtan indiğimde kapıları kitleme tuşuna bastığımda tık tık ses gelmekte yani içerden cam kapalı olduğunda kapatmaya tekrar basarsın da ses gelir öyle bir ses anlatabildim mi :) bu modül böyle mi kapalı olsa da kapatmak için bi tık yapıyor sanırım.

Aracınız
Bugün kendim taktım modülü camlar , sunroof ve yan aynalar vs tam olarak işlevini gerçekleştiriyor , sormak istediğim aracın camları kapalı araçtan indiğimde kapıları kitleme tuşuna bastığımda tık tık ses gelmekte yani içerden cam kapalı olduğunda kapatmaya tekrar basarsın da ses gelir öyle bir ses anlatabildim mi :) bu modül böyle mi kapalı olsa da kapatmak için bi tık yapıyor sanırım.

Camların kapali olduğunu sistemsel olarak algilayamadigindan her kilitlemede camlari da sunroofu da tetikliyor hocam. Normal durum bu bende de ayni

Camların kapali olduğunu sistemsel olarak algilayamadigindan her kilitlemede camlari da sunroofu da tetikliyor hocam. Normal durum bu bende de ayni

Sağol kardeşim bilgi için tamamdır o zaman
Peki bu modüllerin aracın sigortasına zararı var mı bilgisi olan ? Aynı şekilde sonradan takılan ledlerin vs.

Aracınız
Sağol kardeşim bilgi için tamamdır o zaman
Peki bu modüllerin aracın sigortasına zararı var mı bilgisi olan ? Aynı şekilde sonradan takılan ledlerin vs.

Sigortadan kastiniz elektrik tesisati ise bir problem oluşturmaz hocam gonluniz eahat olsun. Hatta boyle bir aracin camlarınin sıkışma engelleme sistemi bile malesef yok iken bu modul sayesinde parmaklarinizi korumus oluyorsunuz cunku modulde bu sistem de mevcut..

Sigortadan kastiniz elektrik tesisati ise bir problem oluşturmaz hocam gonluniz eahat olsun. Hatta boyle bir aracin camlarınin sıkışma engelleme sistemi bile malesef yok iken bu modul sayesinde parmaklarinizi korumus oluyorsunuz cunku modulde bu sistem de mevcut..

Aynen elektrik tesisatı demek istedim , problem olmayacaksa hakikaten çok faydalı bir modül , böyle bir araca şu kadarcık bir parçayı nasıl es geçerler anlam veremiyorum.

Geri