Otomatik FD6 Arıyorum

Aracınız
Honda Jazz
70-75 bin civarı lpg li kilometresi çok yüksek olmayan fiyatı abartılmamış fd6 arıyotun

Aracınız
82-83e çıkabilirsen ben 2010 model aracımı satabilirim.

Yetkili servis bakımlı.

61xxx kmde, elegance, bej renk deri koltuk, prins silverline lpg kiti var. Siyah renkli. 5 parça boya var.

Benden önce 3 parça sol tarafta boya vardı. Geçen yıl sağdan otobüs sürttü, sağ arka kapı ve arka çamurluğu ben boyattım.

Değişeni, büyük kazası yok. En küçük civatasına kadar orjinal malzeme kullanırım aracın bakımında ve parça tedariğinde.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Bende aracımı satmayı düşünüyorum bu aralar. 2011 otomatik beyaz elegance.İçi orjinal deri,zarar görmesin diye yarı deri yarı kadife kılıf var.ekran navigasyon mevcut. 150 bin km şuan faal kullanıyorum. 115 bin 150 bin km arası keyfi olarak 3 defa şanzıman yağı+1 defa da şanzıman filtresi değiştirdim. Motulden başka motor yağı kullanılmadı.Brc lpg mevcut garantisi devam ediyor. Continental cpc5 lastikler 6-7 bin km anca oldu alalı garantisi devam ediyor. Balatalar 8-10 bin anca oldu değişeli.Sol ön çamurluk boyalı+2 defa arka tampon değişiminden kaynaklı 4,500 tl hasar kaydı var bildiğim. D segment bir araca geçme isteğimden dolayı Keyfi satılık. Düşündüğüm fiyat 78bin tl.

06 HONDA 2234

mnrshn

0
piyasa ne olmuş böyle yaw..fd6 için 79 lar 82 ler üstelik boyalı, yapmayın arkadaşlar..böyle böyle piyasa mahvolmuş vazıyette..herkesin malı kendıne göre çok kıymetlı ama bence fazlası etik değil..yanlışanlamayın benı sizin nezdinizde diğer bu şekil fıyat koyanlara söylüyorum

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
piyasa ne olmuş böyle yaw..fd6 için 79 lar 82 ler üstelik boyalı, yapmayın arkadaşlar..böyle böyle piyasa mahvolmuş vazıyette..herkesin malı kendıne göre çok kıymetlı ama bence fazlası etik değil..yanlışanlamayın benı sizin nezdinizde diğer bu şekil fıyat koyanlara söylüyorum

Bende bugün merağımdan girip baktım adamlar 2 parça değişen 3 parça boyalı arabalara 80 yazıyor. Bu piyasayı vergiler bu hale getiriyor kullanıcılar değil. Clio,egea bile 100 bin tl nin üzerinde fiyatlanıyorken napalım 50 bin tl ye mi verelim aracı. Siz aracınızı alalı ne kadar oldu bilmiyorum ama kuş serisi araclar bile 20 bin civarı. Bende isterim 30 bin tlye araç satıp 40 bin tl ye üst kasasına geçeyim ama sorsam size şimdi kendi aracınıza da 95-100 çekersiniz

06 HONDA 2234

mnrshn

0
Bende bugün merağımdan girip baktım adamlar 2 parça değişen 3 parça boyalı arabalara 80 yazıyor. Bu piyasayı vergiler bu hale getiriyor kullanıcılar değil. Clio,egea bile 100 bin tl nin üzerinde fiyatlanıyorken napalım 50 bin tl ye mi verelim aracı. Siz aracınızı alalı ne kadar oldu bilmiyorum ama kuş serisi araclar bile 20 bin civarı. Bende isterim 30 bin tlye araç satıp 40 bin tl ye üst kasasına geçeyim ama sorsam size şimdi kendi aracınıza da 95-100 çekersiniz

06 HONDA 2234
Aracımı bundan 1 ay öncesinde ev alacagım için satmaya karar vermiş, forumda konu acmıştım vaktınız varsa bakabılırsınız istediğim fiyata.. Benım araç sizde olsaydı bencede siz 95-100isterdiniz.. Uzatmaya gerek yok hakkınızda hayırlısı olsun umarım satarsınız

RNE-L21 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2011
2011 model civic elegance resimdeki aracım yetkili bakımlı 63 bin km de lpg yok boya-sıva yok içi bej otmtk , kasko değeri 79 bin. Ufacık fiestalara bile 60 70 yazıyorlar, bizim bu araçlar bırakın 80 i geçsin.hakeder. ilana koymadım ama 85 den aşağı fiyata vermem diye düşünüyorum, kaldı ki satıp tekrara almaya kalksam belli bir süre sonra 90 altı bulamayacağımı biliyorum bu ayarda,

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
OTV indiriminin bitişi sonrası bu fiyatlara ortaya çıktı maalesef, makyajlı kasa sonrasi fiyatlar bir kademe daha artar muhtemelen:rolleyes:

Aracınız
Civic FD6 2011
OTV indiriminin bitişi sonrası bu fiyatlara ortaya çıktı maalesef, makyajlı kasa sonrasi fiyatlar bir kademe daha artar muhtemelen:rolleyes:
haklısın kardeş, biraz yükseğe sattım diye düşünen de sürekli yükselen fiyatlar karşısında yeni arabayı da istediği fiyatın üstünde alacak, kendimizi koruma iç güdüsü ile fiyat belirliyoruz. bu da fiyatların sürekli tırmanmasını sağlıyor.

Aracınız
Fd6 fiyatları uçuk diyenleri 2012 ve üzeri honda jazz bakmaya davet ediyorum. Fd6'ya seve seve bu paraları verirler.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri