Otomatik Kilitleme

şuan bu özelliği kullanıyorum. aslında arabayı parkedip gidecekseniz güzel bir özellik ama bagajda sağda solda işiniz varsa biraz sıkıntılı. 80cm lik mesafenin dışına çıkarsanız kitleme yapıyor, sürekli aç kapa yapmak zorundasınız. birde araba yıkarken kapalı tutun tecrübeyle sabit(kitapçıkta da yazıyor). kapı kolu yoğun su sabuna maruz kaldığında yine aç kapa yapıyor kendi kendine. siz bu özelliği kullanıyor musunuz?

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
şuan bu özelliği kullanıyorum. aslında arabayı parkedip gidecekseniz güzel bir özellik ama bagajda sağda solda işiniz varsa biraz sıkıntılı. 80cm lik mesafenin dışına çıkarsanız kitleme yapıyor, sürekli aç kapa yapmak zorundasınız. birde araba yıkarken kapalı tutun tecrübeyle sabit(kitapçıkta da yazıyor). kapı kolu yoğun su sabuna maruz kaldığında yine aç kapa yapıyor kendi kendine. siz bu özelliği kullanıyor musunuz?

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Executive için mi söylüyorsunuz?

ABurak

0
Aracınız
Executive araçlarda var bu özellik. Dokunmatik ekrandan ayarlar kısmından araç sekmesine girince mevcut. Tam ismini hatırlayamadım şimdi orada yazan sekmenin, araca gidince söylerim.

Geri