Otomatik Kilitleme

ABurak

0
Aracınız
İşte bende sadece 3 ayar sekmesi var oda anahtarsız giriş bildirim ışık ayarları falan. Dediğiniz şeyle alakalı bir ayar yok. Yarın aracı servise götüreceğim trim sesi var. Bu Konuyu da sorarım

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eğer sonuç alamazsanız özelden telefon numaramı paylaşır ikimizin de araçta olduğu müsait bir zamanda menüleri karşılaştırabiliriz. Yanlış hatırlıyor olabilirim çünkü belki sistem ayarlarındadır.

Aracınız
Civic FC5 2018
Eyvallah teşekkür ederim. Ben bütün ayarları karıştırdım dün akşam ama bulamadım. Yarın serviste çözmeye çalışırım. Yapamazlarsa iletişime geçeriz

Aracınız
Eyvallah teşekkür ederim. Ben bütün ayarları karıştırdım dün akşam ama bulamadım. Yarın serviste çözmeye çalışırım. Yapamazlarsa iletişime geçeriz

Bende de aynı senin gibi sadece 3 ayar var. Kitapcıkta görmüştüm ayarı arabada olmayınca yurdışı versiyonlarında var demekki dedim. Otomatik kilitlememesine gıcık oluyordum. Servisle görüştükten sonra bilgilendirirseniz sevinirim. Bende açmak istiyorum özelliği...

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende de aynı senin gibi sadece 3 ayar var. Kitapcıkta görmüştüm ayarı arabada olmayınca yurdışı versiyonlarında var demekki dedim. Otomatik kilitlememesine gıcık oluyordum. Servisle görüştükten sonra bilgilendirirseniz sevinirim. Bende açmak istiyorum özelliği...
Aynen bende sizin gibi düşünmüştüm. Öğleden sonra götürüyorum aracı akşama bilgi veririm

Aracınız
Aynen bende sizin gibi düşünmüştüm. Öğleden sonra götürüyorum aracı akşama bilgi veririm

Meraktan araca gittim baktım. Kapı/Pencere Kurulumu menüsünün altında 3 seçenek var. En altta "WAL" seçeneği var ,önceden görmüş ama ne olduğunu anlamadığım için kurcalamamıştım. Baktım kapalı onu açık duruma getirdim oldu. Meğer o ayar o ayarmış. Camı açık bırakıp gittim olmadı ama sesli uyarı verdi ve kilitlemedi. Servise onunla ilgili bir soru sorabilirsiniz. Cam açıksa kapatıp kilitlemesi yönünde bir ayar varmı acaba..

Aracınız
Civic FC5 2018
Meraktan araca gittim baktım. Kapı/Pencere Kurulumu menüsünün altında 3 seçenek var. En altta "WAL" seçeneği var ,önceden görmüş ama ne olduğunu anlamadığım için kurcalamamıştım. Baktım kapalı onu açık duruma getirdim oldu. Meğer o ayar o ayarmış. Camı açık bırakıp gittim olmadı ama sesli uyarı verdi ve kilitlemedi. Servise onunla ilgili bir soru sorabilirsiniz. Cam açıksa kapatıp kilitlemesi yönünde bir ayar varmı acaba..
Hepsini sorup sonucunu aktarırım

Aracınız
Cam ve sunroofu kumandadan kapatıp açabilirsiniz. Kapatmak için iki kere kapatma tuşuna basın, ikincisinde basılı tutun. Açmak içinde açma tuşuna aynı şekilde...

Honda Civic FC5 ECO Executive Otomatik

ABurak

0
Aracınız

Dediğiniz gibi WAL ayarı şimdi hatırladım. Ama malesef cam ve sunroofu kapatmıyor. Onu yapmak için ekstra modül alıp takıyorsunuz piyasada 150-200 lira herhalde bir ara forumda da bahsedilmişti.

Aracınız
Civic FC5 2018

Şimdi servisten döndüm. Dediğiniz gibi WAL seçeneği bu ayar içinmiş. Bu ayarı açık duruma getirip araçtan 5-10 metre uzaklaşmak gerekiyor. Ben hep 2 metre falan uzaklaşıp kilitlemesini bekledim o yüzden çalışmadığını düşünmüştüm. Sorun çözülmüş oldu :)

Şimdi servisten döndüm. Dediğiniz gibi WAL seçeneği bu ayar içinmiş. Bu ayarı açık duruma getirip araçtan 5-10 metre uzaklaşmak gerekiyor. Ben hep 2 metre falan uzaklaşıp kilitlemesini bekledim o yüzden çalışmadığını düşünmüştüm. Sorun çözülmüş oldu :)
az önce baktım bende. wal seçeneği doğru. kapalı konumdayken otomatik kitlemiyor ama otomatik açıyor. neyse geçmiş olsun

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri