Park Etme Sorunu

Aracınız
Arkadaslar daha 3 aylik bir sofor oldugum icin iki arac arasina pak edemiyorum deneyimli park ustalari yardimci olun su park sorununu bi hallediyim 3 aydir otoparklara para ödemekten bezdim

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yau

0
?Korkmadan sakin kafayla deneye deneye, birde 45 derecelik aciyi yakalama muhabbeti var..

Aracınız
illa tek seferde edeceksin die birşey yok. dediğin gibi daha 3 ay deneye deneye ileri geri ileri geri şeklinde zamanla alışırsın sıkıntı yapma :D

Arka kamera acayip derecede tembelleştiriyor kolaya alıştırıyor. Şirket arabasını park ederken arkayı rahat göremediğimden bazen ufak dokunuşlar yapmamak elde değil :)

VA 9827

dostum illaki zamanla yanı tecrübeyle öğreneceksin. tek seferde park etmek için işin püf noktası doğru yere geldiğinde ve doğru açıyla direksiyonu çevirmen.bunu yaparsan tek seferde başarılı olursun.
yardımcı olması açısından şu fotoğrafı paylaşıyorum.

Bizim araçlar biraz büyük. Zorlamak doğal. Önerim on arka park sensoru. Zaten kamera da var. Park edemeseniz bile en azından ufak kazaların önüne gecilir.
Teknolojiyi kullanmak gerek bence. Eski tht forumunda çok dalga geçmişlerdi on park sensörünü taktim diye. Gemi mi yanastiriyorsun demişlerdi. Yeni bir üye olarak kirilmistim ama simdi taktirdigim için çok memnunum

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
[MENTION=563]bilisim[/MENTION] [MENTION=84]nonickname[/MENTION] varda park sensoru montajini yaptirmaya vaktim olmadi en yakin zamanda insallah okulum var vaktim yok o yuzden

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri