PEDALBOX Hakkında

PEDALBOX ve PEDALBOX plus olarak iki seçenek sundu biri 199 diğeri 299 dolar dedi birde karta taksit seçeneği var dedi. Çok vaktim yoktu İkisi arasındaki farkı pek anlayamadım. Eğer ki yakıt tasarrufu sağlıyorsa bu cihaz almak gayet mantıklı çünkü 10.000 20.000 km arası parasını çıkarıyor gibi, ben Antalya Alanya arası uzun yolda test etmek için satış temsilcisinin razı ettim kısa zamanda buradan deneyimlerimi tekrar size aktarmaya çalışırım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bana da 1400 tl fiyat verdiler.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bu cihazlar yakit ekonomisi saglamaz arkadaslar zaten uretim amacida bu degil

Birde 1000 tl uzeri rakamlara hic gerek yok, 700-800 gibi sifir fiyati pedal chipin

Yurt disindan getirtmek daha uyguna gelmiyor yani

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu aletin esas amacı pedaldaki hassasiyeti arttırmak. Yakıt ekonomisi sağlamak için çok fazla bir beklenti içine girmeyin. Yani 10 litre yakan araç 7 litrelere düşmez. Ancak dur kalk trafiğin yoğun olduğu yerlerde ekonomi modunda giderseniz aracın kalkışı, hızlanması ayağınız ile pedala hafif basmanın da ötesinde hafifleyeceği için size daha az yatırıp faydası olacaktır.
Kendi yaptığım testin sonuçları şu şekilde :araba mazda 3. Pedalchip takılı.
Sultanbeyli yanyoldan teme girdim. Temden havaalanı bağlantı yolunu kullanıp e5 e, oradan da tuzla içinden marinaya gittim. Pedalchip te 2.ekonomik mod açıktı. 4.3 litre yaktı ortalama. Dönüşte yokuş yukarı çok tırmanış vardı. 5.2 yaktı. Tem de hız 110, bağlantı yolunda 90, e5 ve tuzlada zaten dur kalk trafik. Yani yolun yarısı hemen hemen dur kalk trafik, diğer yarısı sabit hız.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

PedalChip, Pedalbox ve Pedal Commander tamamen farklı ürünlerdir.
4 ana mod, gerçek bir "Eco" modu, ve en önemlisi araca ve sürücünün talebine göre performansı uyarlanabilen sadece "Pedal Commander" ürünüdür.
Karıştırmayalım.

Pedal Commander ürününde bu arada 2018 Şubat ayından beri Bluetooth özelliği mevcut, teknoloji olarak oldukça ileride; zaten fenomen diye dile getirilen arkadaşlar da bu yüzden Pedal Commander inceliyorlar.

Pedal Commander, teknoloji olarak çok daha ileri seviyede olmasına karşın, şu anda satış fiyatı 1.000TL, Honda grupları için sponsorluk anlaşmaları olduğu için %10 indirimle 900TL üzerinden son Bluetooth özelliğine sahip versiyonunu satın alabiliyorsunuz.
Bilginize.

Ben daha önce pedal commender kullandım. Araca herhangi bir zararı olmadı. Serilik şaşırtıcı derecede. Yine takacam. Yakıt tasarrufu diye bişey yok. Az yaktırdığım da oldu çok yaktırdığım tamamen kullanıma bağlı. Ama araba ile çok oynamadan serileşmesini istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim lakin spor ve spor plus modda ayak alışkanlığı olana kadar biraz sarsılırsınız. Yine de keyifli alet.

SM-J701F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri