Plaka ampullerinin giriş yerinde yanma

Guest

0
Plaka ampullerini photon led ile değiştirdim yaklaşık 2 ay önce ancak led'in biri bazen sönüyordu ampulün camına vurunca düzeliyordu.

Bugün açıp baktım sokette ve ledte yanma olmuş gibi sizce sıkıntı ampulde mi sokette mi ?

Ledin yerini değiştirdim öteki taraftada yanığ yanıp sönüyor. Sıkıntı soketlerde sanki çünkü telleri ne kadar sıksamda ledler yukarı aşağı sallanıyor gevşek gibi kalıyor

Ledte sıkıntı olsa hiç yanmaz diye düşünüyorum ledleri oynatınca yanıyor sonra bi süre sonra hareket ediyor sanırım sönüyor.

Ynt: Plaka ampullerinin giriş yerinde yanma

Ynt: Plaka ampullerinin giriş yerinde yanma

Mesut hocam siz bu işlerden alıyorsunuz Belliki =) benim sorunuma da çare istiyorum sizden =) mümkünse =) benim ledler neden titrer daha doğrusu kapanıp açılır? Smd 5050 bildiğiniz gibi 3 çipli bir led 5 adet led kullanılmış t10 ampuller var park ampulleri bunlar. Araca taktığımda 1 ay sonra yanıp sönmeye başlıyorlar birçok yerde çözüm aradım en sonunda pes ettim acaba diyorum ki tam şarzlı akü de yüksek gerilim olduğu için mi böyle yapıyor veya yüksek devirlerde çok enerji geldiği için mi?

Geri