Prins tekno max taktırmak istesem

Aracınız

Hocam Maalesef orada uyumlu ecu olabilir ama benim aracıma taktırdıgım ECU aşagıdaki likte gösterilen Silverline parcası olan Bosch ecu du.

http://www.turkuazotogaz.com.tr/detay_urun/Prins_Otogaz_Sistemleri/2#tabs2

Hatta Prins in sitesine girip bakarsanız orada da Bosch ecu olarak görünmektedir ;

http://www.prins.com.tr/silverline-elektronik-kontrol-unitesi

Eğer Bosch Ecu takmıyorlarsa kendi kafalarınca malzemeden calıp silverline kit i ucuzlatıyor olabilirler kendi kafalarınca

Aracınız
Hocam Maalesef orada uyumlu ecu olabilir ama benim aracıma taktırdıgım ECU aşagıdaki likte gösterilen Silverline parcası olan Bosch ecu du.

http://www.turkuazotogaz.com.tr/detay_urun/Prins_Otogaz_Sistemleri/2#tabs2

Hatta Prins in sitesine girip bakarsanız orada da Bosch ecu olarak görünmektedir ;

http://www.prins.com.tr/silverline-elektronik-kontrol-unitesi

Eğer Bosch Ecu takmıyorlarsa kendi kafalarınca malzemeden calıp silverline kit i ucuzlatıyor olabilirler kendi kafalarınca

Daha önce de söyledim artık o beyinler kullanılmıyo değiştirdiler :) Yeni kitlerde artık bunlara geçtiler silverline dahil. Sitesi güncellenmemiştir.

Aracınız
Daha önce de söyledim artık o beyinler kullanılmıyo değiştirdiler :) Yeni kitlerde artık bunlara geçtiler silverline dahil. Sitesi güncellenmemiştir.

VSI-2 nin beynide aynı aslında o beyinde takılabilir silverline ile. Prins kendini türkiyede bitirmeye kararlı anlaşılan böyle sıradan parcalarla kitlerinin kalitesini düşürdüyse Atiker Gold daha iyidir.

Aracınız
Silvirline 150 hp üstü araçlar için tavsiye ettiler. Bizim araçlar 125 beygir rahat rahat kaldırır. Dediğiniz gibi enjektör olarak khein enjektörlü olması performansı etkilemiyor. Yakıt yarıya düşüyor otomatik olarak.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

yakıtı yarı yarıya düşüren kehın enjektör se wsı2 mı takmalıyız ?

Aracıma brc squent 32 taktırdım pişmanım sadece isim yapmışlar enjektörleri sesli brcnin Toyota aracım vardı atiker gold taktırmıştım aynı benzindeki gibi enjektör sesi duyamazsınız performans kaybıda yoktu benzindeki gibiydi benim tercihim atiker gold yada lovato obd2 bunları takırmadığıma pişmanım brc brc prins prins diyorlarda isimden ibaret ustada çok önemli ama brcnin enjektörleri sesli okadar kaliteli diyorlar neden atiker gold gibi sessiz değil saygı değer arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim Honda’ya brc gidermiş yok öle bişey

brc taktirmak istiyordum..fiyat arastirmasi yaptim..1850 diyen de var 2500 diyen de var 3000 diyen de var..bursa mira mühendislik 3000 dedi..bu fiyat farliliklari neden olabilir

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

hguclu

0
Aracınız
KİT SÖKÜLECEK ilgilenenlere duyurulur. 4 ay boyunca sorunum çözülemedi. Şimdi de biz beceremedik arabanı deldik kestik sökeriz kitin parasını veririz sonrasında da ne bok yersen ye karışmayız diyorlar. Bi sürü parça kesildi delindi onlar onları ilgilendirmiyomuş. Prins taktırıp da sorun yaşarsanız sonucu budur. İpragaz gücü güvencesi yalan

Hocam sizin kit söküldü mü? Söküldüyse yeni durum nedir acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Prins Teknomax kesinlikle takmayın. Prinsin fakirler de prins taktırabilsin diye ovml adlı Lpg markasını satın aldı. Gerçek prins değildir.

Prins taktırıyorsanız kehin enjektörlü olmalıdır. Benim aracımda Brc var ama ben bugün Lpg taktırmak istesem Atiker Gold 2 çıktı onu takarım

Atiker meşhur İtalyan Romano ile birleştikten sonra çok büyüdü Grand ve Gold serisini İtalyanlar yaptı. Eski Romano neyse Atiker odur. Fakat şuan Gold2 çıktı onu tavsiye ederim

Prins Teknomax kesinlikle takmayın. Prinsin fakirler de prins taktırabilsin diye ovml adlı Lpg markasını satın aldı. Gerçek prins değildir.

Prins taktırıyorsanız kehin enjektörlü olmalıdır. Benim aracımda Brc var ama ben bugün Lpg taktırmak istesem Atiker Gold 2 çıktı onu takarım

Atiker meşhur İtalyan Romano ile birleştikten sonra çok büyüdü Grand ve Gold serisini İtalyanlar yaptı. Eski Romano neyse Atiker odur. Fakat şuan Gold2 çıktı onu tavsiye ederim

Bende brc var çöp gibi kit sesli atiker gold en iyisi hemde kullandım atiker gold brc 5 para etmez bana göre sesli enjektör nedir yok en iyisiymiş sessiz yap ozman enjektörü brc benim gözümde çöp

Geri