Renk konusunda fikir

ilkerr

0
Selamunaleykum arkadaslar. Oncelikler yeni kasayi alan arkadaslara hayirli ugurlu olsun Rabbim kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin. Bende yeni kasa sedan almayi dusunuyorum kismet olursa ilk aracim olacak ancak renk konusunda karar veremiyorum mavi rengi cok hosuma gitti ancak siz civic tutkunlarinin onerilerine ihtiyacim var tabi bu kisiye gore degisen bi durum ancak onerileriniz nedir. Ayrica elegance exe paket arasinda yaklasik 10 tl fark var bu farka degermi donanim olarak. Simdiden verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim kazasiz gunler.

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

fth26

0
Aracınız
Bende elegance var. Forumda bahsedilmis neden exe alinmali diye. Bence değer ozellik seviyorsaniz. Bu donanim da yeterli diyorsanız elegance alabilirsiniz. Beyaz aldim ben. Grisi ve mavisi cok guzel. İlk beyaz arabam. Beyaz dada sanroof kendini gösteriyor

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende beyaz elegance aldim arkadasinda dedigi gibi executivede deger.Renk konusuna gelince maviyi hic sevmedim ama beyaz almasaydim gumus gri alirdim.

Ben ilk elegance aldım sonra araçı almadan değiştirdim.. Exe eco aldım kısmetse 10 içinde araç gelicek..... Elegance ı boş alıcaksan araba olsun yeter diyorsan evet elegance.... Ama elegance alıp içine deri koltuk dokumatik navigasyon dış aksesuarlarını filan alıcaksan araçı sattığında aksesuar para etmez.... Bu araçta bence exe almıyorsan o paraya başka araç bak derim 10.000 tl farkın içerisinde o konforu hissedersin her şey orjinalinde geldiği için aracı sattığında zararın olmaz bizim türk milleti sonradan takılan aksesuarlı araçı oynanmış diye almaz oynanmış araç diyede ucuza kapatmaya çalışır fullunu al kafan rahat olsun anahtarsız çalıştırma hayalet ekran uzaktan kumanda ile çalıştırma deri koltuk orjinal navigasyon ekran bile bunlara değer o para

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ilkerr

0
Ben ilk elegance aldım sonra araçı almadan değiştirdim.. Exe eco aldım kısmetse 10 içinde araç gelicek..... Elegance ı boş alıcaksan araba olsun yeter diyorsan evet elegance.... Ama elegance alıp içine deri koltuk dokumatik navigasyon dış aksesuarlarını filan alıcaksan araçı sattığında aksesuar para etmez.... Bu araçta bence exe almıyorsan o paraya başka araç bak derim 10.000 tl farkın içerisinde o konforu hissedersin her şey orjinalinde geldiği için aracı sattığında zararın olmaz bizim türk milleti sonradan takılan aksesuarlı araçı oynanmış diye almaz oynanmış araç diyede ucuza kapatmaya çalışır fullunu al kafan rahat olsun anahtarsız çalıştırma hayalet ekran uzaktan kumanda ile çalıştırma deri koltuk orjinal navigasyon ekran bile bunlara değer o para

Tesekkur ederim verdigin bilgiler icin test surusune gittigimde bile bukadar bilgi alamamistim hedefim exe ozaman :)

Eleganceyide bir kenara itip atmayalim premium bos desen anlarim ama eleganceye bos diyemeyiz navigasyon hayalet ekran anahtarsiz giris cikis ve led far artilari sahsen deri doseme cogu sehirde avantaj degil dezavantaj.Ayrica uzaktan kumanda ile calistirma diye neyi kastettin bilmiyorum ama tr versiyonlarinda uzaktan motor calistirma yok diye biliyorum. :(

Firma sana bu bilgileri vermez çünki boş elegance satıp içine aksesuar satmak onların işi hem araçtan hemde extra işçilikten para kazanacaklar exe yi bile çoğu yerde göstermezlerki insanlar farkı anlamasınlar iki aracın arasındaki farkı bilirsen elegance ı kimse almaz şimdiden sizede hayırlı olsun alıcaksanda beyaz derim beyaz daha iyi modifikasyonları belli oluyor

e6e94c316441e193ab56e2938c9ba2e2.jpg

ilkerr

0
Eleganceyide bir kenara itip atmayalim premium bos desen anlarim ama eleganceye bos diyemeyiz navigasyon hayalet ekran anahtarsiz giris cikis ve led far artilari sahsen deri doseme cogu sehirde avantaj degil dezavantaj.Ayrica uzaktan kumanda ile calistirma diye neyi kastettin bilmiyorum ama tr versiyonlarinda uzaktan motor calistirma yok diye biliyorum. :(
Muhakkak ki elgance bi kenera atilamaz benim sormak istedigimde on bin fark vermeye degermi artilari icin gereken cevabida aldim. Sedigin gibi kumandayla calistirma turkiyede yok sanirim

Geri