Rs mi Executive Eco mu?

FB7 Civic'im var. Rs ve Executive Eco arasında kaldım. Rs benzinli olduğu için korkutuyor. Sizce ne almalıyım.Rs in yakıt tüketimi nasıl yardımcı olursanız sevinirim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Rs nin yakıt tüketimi hakkında konu var. Ona bakabilirsiniz. Bence ikisinide sürmelisiniz farkı görün. Benim tercihim rs hb olurdu.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
beklentınızle alakalı bır durum bence ıkısı arasında bende gıdıp geldım gercekten RS performans olarak tabıkı daha ıyı ama sureklı basarak kullanmayaaksınız benzın fıyatlarını da dusununce ex. alırdım .. RS ye tup olmuyor sakın bır kullanıcıysanız ex. tercıh etmek yakıttan dolayı bence daha mantıklı

Aracınız
Rs şehir içi 7.6 yakıyor hafif agrasif kullanımda şehir dışı 5.6 yakıyor 100-120 km hızlarda
90 km sabit hızda gidilirse 4.7 lere kadar düşüyor ama kimse 90 km hızda gitmez 110 ideal hız karar sizin bana göre rs daha iyi

HONDA RS

speed

0
Çok net anlatayım . Ben uzunyol yada şehir içinde yakıt tüketimini hesağlarım nekadar yaktım bakarım diyorsan rs alma . Ama ben yakıtı önemsemem performansa bakarım diyorsan ozaman rs al tabi yaptığın km ilede alakalı mesela ben yılda 20bin yapıyorum ama 3 beş bin yapsaydım rs yi kesin alırdım bide şöyle bir durum var rs alıp azyaksın diye 90 ve 120 km arasında sürenler ani hızlanma yapmayayım çok yakar diyenler var :) hız yapmayacaksan rs nin ne anlamı kadı

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Otobanlarda bile 120 yi geçemiyoruz artık. RS alıp ha bire yakıt hesaplanacağına al lpg lisini bin kafan rahat etsin.
Satış oranlarını da incele bence

2013 Cıvıc Elegance Otomatik
iPhone cihazından

Bence ne rs ne de exe alinir. Alinacaksa hb alinir. Sedanlara gore kalite ve iscilik olarak daha iyi oldugunu dusunuyorum.

Geri