Rs mi sport mu

Arkadaslar merhabalar sizce rs mi sportmu biri yerli uretim digeri yurtdisi donanim farklarini biliyorum lakin kafama takilan uretim kalitesi

SM-A700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Öyle abartı bir fark yok ama sport için üretim işçilik vs daha güzel. Sportta lastikler daha geniş, araç daha spor görünüm ekstralar var body kitli kendinden vs. Deri koltuk, anahtarsız giriş çalıştırma ve sunroof ise yok bunlar önemli farklar.

Öyle abartı bir fark yok ama sport için üretim işçilik vs daha güzel. Sportta lastikler daha geniş, araç daha spor görünüm ekstralar var body kitli kendinden vs. Deri koltuk, anahtarsız giriş çalıştırma ve sunroof ise yok bunlar önemli farklar.
Hep aklima ilk bant sedan c sütunu gocuk sorunu geliyor

SM-A700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

rider

0
Ben RS ile otuz bine geldim , aracın ilk günkü kondisyonu ile bir buçuk senede bu günkü kondisyonu arasında hiç bir fark yok . Zaten trim sesi falan gibi problemlerimde hiç olmadı , ön düzen ayarları bile değişmemiş. Forumdan edindiğim izlenim trim sesi kaynaklı şikayetlerin daha ziyade HB kasada olduğu şeklinde . Ayrıca deri döşeme anahtarsız giriş , sunroof benim için önemli ekstralardı . Fakat sport + da gelen kayda değer özellikleri de yabana atmamak lazım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Sport+ mı diye sorsan sport+ derdim.

Kendim RS kullanıyorum ama sırf ileride çocuğum olurda bagaj sorunu yaşarsam diye sedan aldım.

Ama böyle bir sorununuz yoksa sport+ tercihim olurdu.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Trim sesi sedanda da var hocam o konuda bir karşılaştırma yapmak yanlış olur. O kullanılan lastik türü, havası vs etkiler ve yolun durumuna göre kimi insanda fazladır kimisinde az. @rider

Bagaj konusunda sedan her zaman avantajlı görünüyor kağıt üzerinde fakat hep söylüyorum kullanışlılık açısından derinlik fazla olduğu için hb bana hayli hayli yetiyor. Normal boy 3 tane valizi dikine koyabiliyorsunuz sedanda böyle bir şansınız yok. İki valizi üst üste bile koyabilirsiniz bagaj kapağı cam komple açıldığı için gayet avantajlı tabi ki litre olarak hb bagajı daha düşük. @gkhnbkkl

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Trim sesi sedanda da var hocam o konuda bir karşılaştırma yapmak yanlış olur. O kullanılan lastik türü, havası vs etkiler ve yolun durumuna göre kimi insanda fazladır kimisinde az. @rider

Bagaj konusunda sedan her zaman avantajlı görünüyor kağıt üzerinde fakat hep söylüyorum kullanışlılık açısından derinlik fazla olduğu için hb bana hayli hayli yetiyor. Normal boy 3 tane valizi dikine koyabiliyorsunuz sedanda böyle bir şansınız yok. İki valizi üst üste bile koyabilirsiniz bagaj kapağı cam komple açıldığı için gayet avantajlı tabi ki litre olarak hb bagajı daha düşük. @gkhnbkkl
O konuda haklısınız. HB lerin o avantajı var.

Çocuk planımızda yok aslında şuanlık HB ile takaslasam mı napsam :D

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
sport + derim. hem donanım hem kullanışlılık açısından. sedan bagaj hacmi olarak daha fazla olabilir ama hb ler çok daha kullanışlı. koltukları yatırınca kamyonet kasası gibi alan sunar.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
O konuda haklısınız. HB lerin o avantajı var.

Çocuk planımızda yok aslında şuanlık HB ile takaslasam mı napsam :D

Emin olun aracı almanıza bagaj engelse niye almamışım diyeceksiniz çünkü gerçekten daha çok eşya sığıyor. Masa 2 sandalye yatak yorgan bildiğin bir oda taşıdım ben :D

Geri