Rs mi sport mu

Aracınız
Civic'ten önce 307'm vardı. 307'ye yerleştirdiğim eşyalar civice sığmıyor. Garip gelebilir ama gerçek bu. Gördüğüm kadarıyla sebep şu, valizi mecbur yatay koyuyorsunuz civic'e ve valizin üzerinde ölü alan oluşuyor. Ama 307'de tavana kadar yükle sıkıntı yok. Hatta bir keresinde 307'nin arka koltukları yatırıp bütün alanı doldurmak zorunda kalmıştım :) dile kolay 700kg'a yakın yük vardı, Kırşehir'den Aksaray'a gelmiştim.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Araştırdım biraz sport+ ta deri koltuk yok sanırım.

Trim sesi sedanda da var hocam o konuda bir karşılaştırma yapmak yanlış olur. O kullanılan lastik türü, havası vs etkiler ve yolun durumuna göre kimi insanda fazladır kimisinde az. @rider

Bagaj konusunda sedan her zaman avantajlı görünüyor kağıt üzerinde fakat hep söylüyorum kullanışlılık açısından derinlik fazla olduğu için hb bana hayli hayli yetiyor. Normal boy 3 tane valizi dikine koyabiliyorsunuz sedanda böyle bir şansınız yok. İki valizi üst üste bile koyabilirsiniz bagaj kapağı cam komple açıldığı için gayet avantajlı tabi ki litre olarak hb bagajı daha düşük. @gkhnbkkl
Katiliyorum
Birde sportun pandizotu cok portatif yapmislar

SM-A700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri