Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Aracınız
sacı çok ince yapıyor honda..bi sonraki kasada kalınlaştırması lazım artık..öyle sac mı yapılır.. araba rüzgar esintisinden yamulacak nerdeyse..
rs ve hb lerde yok anladığım kadarıyla sadece..
bu göçük olayını düzelttirip de düzelttikden sonra tekrar göçük oluşan var mı? düzelince sonrasında oluşmuyorsa sıkıntı olmaz..geçmiş olsun..umarım honda bi çare bulur yardım eder..zaten böyle giderlerse çok müşteri kaybedecekler..kaç nesildir üretiliyor araç kullanmayın ince sac artık..jilet bıçağı inceliğinde yapacaklar utanmasalar..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Telefondan anket olarak çıkmadı abi bana
Yorum yap olarak da çıkmadı hatta
Ben de mi sorun var bilmiyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Uygulama da çıkmıyor bende sonradan fark ettim :)
Uygulama içerisinde oylamak isteyenler konu içerisinde sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklayarak web görümüne geçerek tarayıcı üzerinden forum erişimiyle oy verebilirler.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hondanın yeni araçlara müdahale edilip sorunun çözüldüğünü söylemesi hatayı kabul etmesi demektir. Şikayetçi olup dava açanların ve bizlerin elini kuvvetlendirir.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ben bu hatanın belirli bir üretim hattından kaynaklandığını düşünüyorum. Belki bir üretim hattındaki kaynak yapan robot eksik/hatalı kaynaklama veya perçinleme yapıyordur. Her araçta yok çünkü. Benim aracımda yok ki aracım 14bin kmye 5 ayda geldi ve her türlü yol şartlarında kullanıldı. Süratli, çok virajlı, zorlamalı kullanım, stabilize yollar, yüklü kullanım..vb aklınıza gelecek herşey var. Benim araçta göçük vb hiçbirşey yok. Aracın içinde Trim sesi de yok. Aracım 2017 model şubat çıkışlı fc5.

Ben bu hatanın belirli bir üretim hattından kaynaklandığını düşünüyorum. Belki bir üretim hattındaki kaynak yapan robot eksik/hatalı kaynaklama veya perçinleme yapıyordur. Her araçta yok çünkü. Benim aracımda yok ki aracım 14bin kmye 5 ayda geldi ve her türlü yol şartlarında kullanıldı. Süratli, çok virajlı, zorlamalı kullanım, stabilize yollar, yüklü kullanım..vb aklınıza gelecek herşey var. Benim araçta göçük vb hiçbirşey yok. Aracın içinde Trim sesi de yok. Aracım 2017 model şubat çıkışlı fc5.
Benim araç ta 2017 şubat 1 çıkışlı 14 bin km de şuanda.bende de göçük yok.ama trim var.aldigim günden beri var.ve beyefendiler duyamıyor.(servis)

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gazi06

0
Aracınız
Benim araç da 2017 nisan çıkışlı göçük yok ama trimden sesler geliyor. Sizde nerden geliyor. torpido ve tavandan mı

Son düzenleme:
Geri