Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Göçük can sıkıcı ama honda kullanıp da elde arabası kalan yok fd6,fb7,fc5 hepsini de sırayla aldım kullandım kaza da yaptım çok şükür hiç bir şey olmadı sapasağlam çıktım en başarılı bu kasa bilmeden binmeden yorum yapanlar bırakın yapsın göçüğüm de var lpg sesim de ama araba bu fiyata alacağın en güzeli en sorunsuzu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Göçük can sıkıcı ama honda kullanıp da elde arabası kalan yok fd6,fb7,fc5 hepsini de sırayla aldım kullandım kaza da yaptım çok şükür hiç bir şey olmadı sapasağlam çıktım en başarılı bu kasa bilmeden binmeden yorum yapanlar bırakın yapsın göçüğüm de var lpg sesim de ama araba bu fiyata alacağın en güzeli en sorunsuzu

Olmasa daha iyi değil mi?

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Valla harika yazmissin dostum.millet b.k atacak yer ariyor iste napsin.bu fiyata bu araba bedava.net.yeni aldim ve boyle surus keyfi gormedim. keyifle biniyorum.gemi gibi araba.

SM-N9005 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

BİZDE ONU DİYORUZ ZATEN . ARABA ON NUMARA. B.K FİLAN ATTIĞIMIZ YOK. BEN SIFIR ALDIĞIM ARABA JİLET GİBİ OLSUN İSTERİM. BU KUSUR FABRİKADAN KAYNAKLI. HAKKIM NEYSE ARARIM. ARAYACAĞIMDA.
84971a3659d01078b1b37f183d7ad952.jpg

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Açıkçası araba ne kadar iyi olursa olsun ki benim aracimda şuan sıkıntı yok. 0 araçta böyle sıkıntıların olmaması gerekir. Yani Aa araba çok güzel göçüğü de bosverelim demek sacma bir eylem olur. Sonuçta bir iki kişide değil bir sürü kişi de aynı sorun var. Buna sessiz kalmak hondanin başını agritmamaktan başka hiç bir işe yaramaz.

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun. Fb7 kasa kullanan biri olarak öncelikle fc5 kasayı daha çok beğendiğimi belirtmek isterim.

Evet fc5 te arka direkte büyük ihtmal araç çapraz kasıldıkça içerdeki ek parça çekme yapıyor ve oda dışta bizim gördüğümüz sacı içe çekiyor. Benim tahminim bu.

Evet olmasa iyiydi, oldu diye araç kötülencek değil ama 10 sene birikim yapan, emekli ikramiyesini verip alan birçok kişi vardır. Herkes sıfır bir malın kusursuz olmasını doğal olarak ister. Duyumlardan sonra kaç tane fc5 kasaya çaktırmadan baktım ve neredeyse hepsinde normal çıplak gözle o hafif dalgalanmayı gördüm. Tek taraf iki taraf hatta yanyana 1-2 olanını bizzat gördüm. Kimisinin haberi var kimisinin yoktur.

Üzücü bir durum, bakalım sonuç ne olacak, inşallah kimse mağdur olmaz, Honda gibi sorunsuz bir marka mağdur etmeyecektir illaki bir açıklama yapacaktır diye düşünüyorum.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Geri