Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Geçen hafta hondaya göçükten dolayı taleplerimi içeren ve hakkımı yasal yollardan arayacağımı bildiren eposta göndermiştim. Bugün honda sivastan aradılar fotograf istediler.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mgtp58

0
Aracınız
Arkadaşlar Honda TÜRKİYE'Yİ aradım müşteri temsilcisini konuştum durumu izah ettim mahkemeye vereceğimi söyledim şuan honda bu konu ile bi çalışması olduğunu söyledi sizlerden ricam genel merkezi aramanız ne kadar çok arar sak o kadar üstüne düşmüş oluruz yazık değilmi dünyanın parasını verdik...

Honda Türkiye A.Ş.
Şekerpınar Mah. Yanyol Sok. No.1
Çayırova / Kocaeli
Tel: 0262 648 86 86 0262 648 87 00 (pbx)
Faks: 0262 658 84 22

ozi007

0
Aracınız
Bugun Malatya da bi taksici araci park edince yanıma geldi civic aracının olduğunu ve ayni sekilde kendi aracında da gocuk olduğunu söyledi Ve honda bu araçları toplayacak bununla alakalı çalışma yapıyorlar gibisinden laflar etti tabi ne kadar doğru bilemiyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mudem

0
arkadaşlar izmitteyim bi arkadaşım arayıp telefonda söyledi bende bugün baktım her iki taraftada var benim arabada hemde bariz belli yarın bayiye gitcem

ozi007

0
Aracınız
Arkadaşlar servisler kabul etmiyor ilk defa böyle bi sikayet aldık gibisinden laflar ediyorlar bu konuda nasıl bi yol izlememiz gerekiyor.

Elsa

0
Bu yazilanlari okuyunca bende kendi aracima hemen baktim ama cok sukur oyle bir gocuk yok kelebek camin ustundeki benimkinde oldukca kalin basinca icine batmiyor benim aracimi 18 ekim 2016 da almistim excutive modeli

Bimer üzerinden sanayi bakanlığına konunun incelenmesi için başvuruda bulundum. Bakanlık isterse honda açıklama yapar heralde

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Wordls

0
Ben size bu kronik problemin nedenini soylim. Son kasa civiclerde uzatilan fakat alti guclendirilemeyen şasenin zamanla yada cukur vb kotu yollarda dusme sonucu bu yer kendini hemen birakmaktadir.
Sıfır aracta bile olabilir.
Yapmaniz gereken servise gidip boyle bir kronik problem olduguna inandirip magdur oldugunuzu soyleyip bu yerin altini bi sekilde doldurmasini istemektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri