Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Aracınız
Arkadaşlar honda da çalışan bir arkadaşımdan bu konu hakkında bilgi aldım bu net ve kesindir bu göçük hatası fabrikada yapılan üretimle alakalı silerken veya suyla veya basınca üstüne oldu diye kendinizi avutmayın hakkınızı arayın tüm FC5 sahipleri birleşip şikayet edin ne kadar erken o kadar iyi hepinize geçmiş olsun

Benim anlamadigim su, hic bir arkadas araci alirken ve aldiktan sonra- yikatirken bu hatayi gormemis mi? Kesinlikle fabrikasyon hatasi mevcut.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Dün konuyu gördükten sonra kendi aracıma baktım sabah, ben de göçük yok fakat elle biraz bastırınca gerçekten esniyor.azıcık zorlasam ya da dayansam kesin göçecek belli yani.üzücü bir durum ona dikkat et buna dikkat et derken araba sabırları zorluyor ya neyse

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

okaya

0
Aracınız
Asıl ve bana göre en büyük sıkıntılardan bir tanesi ( buna yeni bir sayfa açmak gerekir aslında ) on kaput altında sağ ve sol tarafta ingiltereden gelen hb lerde bulununan fakat şekerpınarda üretilen sedanlarda olmayan bakalitler. Bu bakalitler ses yakıtımı için gerekli olduğu gibi aynı zamanda. Tamburun delinmesi halinde motor kısmını tozdan ve çamurdan koruyabilecek parçalar. Fabrika bu parçala için çiftine 610 tl talep etti. Aliexpreste aynı parçalar çifti 56$ ancak aynı kalitede değil.

Bu bakalitlerin bir resmî var mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Ben de konu üzerine arabam bakımda iken showroom a gidip 5 adet Yeni civic inceledim, 3 adet Yeni civic te bahsedilen yerde göçük gördüm.

Aracınız
Bu göçük için bende kendi rs me bakıyorum alalı 2 ay oldu bende yok şuan göçük.

HONDA RS

Geri