SAĞLICAKLA KALIN...

anemon

0
Değerli civicTR üyesi arkadaşlar.

2015 yılından beri Honda ailesinin içinde 2015 fb7 aracını severek bakan kullanan birisi olarak FC5 almaya niyetli iken nihai olarak hep aklımın bir ucunda yatan aslan olan PEUGEOT 3008 almak nasip oldu.
Otomobil grubu olsa yine CİVİC alırım ama SUV alma kararı ağır basınca karar 3008 oldu.
Bu forumda boş zamanlarımın çoğunu geçirdim.Öyle ki yüzünden tanımasamda neredeyse kişilik profilini tanıyacak kadar paylaşımlarını okuduğum insanlar oldu.Bir çok arkadaşla sıcak ve paylaşım dolu muhabbetlerim oldu.Çok şey oğrendim, ufak projelerim oldu, bildiklerimi paylaştım.
Marka gereği platform değiştirmiş oluyorum.Biraz bakındığımda gördüm ki Honda ailesindeki bilgi paylaşımı, sorunlara çözüm önerilerini ve fan özelliklerini barındıran bu forumu çok arayacağım.@NoFeaR Turgut hocam başta olmak üzere kurduğu sağlam yönetici kadrosuna teşekkür ederim.Emeklerinize sağlık.
Bu bir veda değil...Yine canım sıkıldığında çeşitli konuları hayalet modunda izliyor olacağım.Arada söze girersemde sen bizden değilsin diyerekten kızmazsınız umarım...
SAĞLICAKLA KALIN. Buralardayım....

IMG-20181226-WA0024.jpegIMG_20190327_171943_1.jpeg

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Yeni aracınız hayırlı olsun. Tekerine taş değmesin inşallah.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yeni aracınız hayırlı olsun :)(y)
Farklı araç sahiplerinden kullanıcı tecrübelerini dinlemek bence tecrübe açısından çok kıymetli, müsait vaktinizde Civic ile karşılaştığınız pozitif-negatif farklılıkları paylaşırsanız sevinirim (ek not: yaklaşık 8 yıl önce ikinci arabam 307 idi, çok başımı ağrıtmıştı ama dizayn olarak halen severim) :)

Aracınız
Civic FC5 2018
@anemon hayırlı olsun Rabbim kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah, acaba hangi paket ve nekadara aldınız 0 faiz kampanyası var mıydı

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
@anemon hayırlı olsun Rabbim kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah, acaba hangi paket ve nekadara aldınız 0 faiz kampanyası var mıydı

Yanlış bilmiyorsam, 75000 lira 12 ay %0,89 kampanyası var 3008 için.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@anemon Hocam öncelikle yeni aracın hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Konuşma veda konuşması gibi olmuş :) başka marka araç almış olsanız da bu ailenin bir üyesisiniz, aracının markasını değiştirip forumda aktif olarak katılım sağlayan bir çok arkadaşımız var ;)

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
@anemon hocam aracınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

anemon

0
Yeni aracınız hayırlı olsun :)(y)
Farklı araç sahiplerinden kullanıcı tecrübelerini dinlemek bence tecrübe açısından çok kıymetli, müsait vaktinizde Civic ile karşılaştığınız pozitif-negatif farklılıkları paylaşırsanız sevinirim (ek not: yaklaşık 8 yıl önce ikinci arabam 307 idi, çok başımı ağrıtmıştı ama dizayn olarak halen severim) :)
Teşekkür ederim.Aracına titiz birisi olarak vücudumun bir parçası gibi herhangibir fark olduğunda hemen farkına varıyordum.Bundada gerçeklesen değişen çok fazla öğe oldu.Keşke diyorum fc5 ten sonra 3008 e gecseydim daha iyi bir karşılaştırma olurdu.fb7 den fc5 e cok duzeltme,iyileştirma var çunkü.Bir ara aracı çozdükten sonra yine kullanım degerlendirmesi ve kıyaslaması yaparım.

anemon

0

Amin.Allah razı olsun.Aracım Aktive skypack start.stop 2018 model 2.el aldım.160 bin.Şu an Ötv indirimli listede 232bin gözüküyor.Ama peugeot ekstra bir kampanya yapmış, bu modelin 190 bin civarına bayii satışı yapılıyor.Ben bu kadara gücüm yetti
@bacadir68

Geri