SAĞLICAKLA KALIN...

anemon

0
@anemon Hocam öncelikle yeni aracın hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Konuşma veda konuşması gibi olmuş :) başka marka araç almış olsanız da bu ailenin bir üyesisiniz, aracının markasını değiştirip forumda aktif olarak katılım sağlayan bir çok arkadaşımız var ;)
Teşekkür ederim. Evet biraz veda konuşması gibi oldu ama farkındasınızdır belki uzun zamandır pek forumlara giremedim yorum yapamadım. Genellikle bir sorun,ekleme,düzeltme olur ve üzerine forumda başlarsınız gezinmeye.Şimdi sorunlar ortak olmayacağı icin biraz daha az iletisimim olacak.Ama buradan ayrılamam ,arada sohbetlere katılacağım.Kelime türetmeceye devam...,

ywzckr

0
@anemon hocam bence güzel yapmissin, hayirli olsun kazasiz belasiz kullanman dilegiyle. ben tercihimi yaparken gerek gorsellik gerek ise az yakit bir de dugun olacak butceyi cok zorlamayayim dedim, dolayisiyla tucson ve passat eledim. Ama simdi geri donsem tucson yada passati alirdim pismanlik demeyelim ama kisa mesafede o araclarla ayni tuketiyorum, ic mekan sesleri beni rahatsiz edermis bunu anladim ve daha fazla degerlendiler benim arabaya gore o yuzden otvsiz o arabalari almadigima uzuldum sonradan. Ama civiciginde trim seslerinin %80 inini kendim cozebilir hale geldim bana baya sey katti araba sokup takma islerinde aldik 5 yil binecem artik.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

anemon

0
@anemon hocam bence güzel yapmissin, hayirli olsun kazasiz belasiz kullanman dilegiyle. ben tercihimi yaparken gerek gorsellik gerek ise az yakit bir de dugun olacak butceyi cok zorlamayayim dedim, dolayisiyla tucson ve passat eledim. Ama simdi geri donsem tucson yada passati alirdim pismanlik demeyelim ama kisa mesafede o araclarla ayni tuketiyorum, ic mekan sesleri beni rahatsiz edermis bunu anladim ve daha fazla degerlendiler benim arabaya gore o yuzden otvsiz o arabalari almadigima uzuldum sonradan. Ama civiciginde trim seslerinin %80 inini kendim cozebilir hale geldim bana baya sey katti araba sokup takma islerinde aldik 5 yil binecem artik.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim hocam.Hepimiz için kazasız belasız sürüşler dilerim.3008 de trim sesi az değil yok.Parça bağlantıları çok iyi yapılmış trim konusu kapalı. 150 160ları gördüm şimdilik Rüzgar sesi sorunuda yok.yani suan sorun yok gibi

Geri