Şanzıman yağı ne kullanmalıyım

Aracınız
Civic FD6 2008
Arkadaşlar 2008 Civic otomatik aracıma şanzıman yağı ne kullanmalıyım orijinal yağla eneos yağ arasında kaldım yardımcı olurmusunuz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bence orjinal alın, kafanız rahat olsun (y)

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
İmkan varsa orijinal tabiki .

Aracınız
Civic FD6 2011
Arkadaşlar 2008 Civic otomatik aracıma şanzıman yağı ne kullanmalıyım orijinal yağla eneos yağ arasında kaldım yardımcı olurmusunuz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhabalar bende değiştireceğim forumlarda orjinal yağ öneriliyor fakat ben van honda kaval plazayı aradığımda dışarıya satış olmadığını söylediler sadece yağ değişimi için 550 600 tl fiyat verdiler filtre değişimi yok. türkiye genelinde mi dışarıya satış yapmıyolar bayiler merak ettim açıkçası bulabilirsem orjinali ile değiştireceğim olmadı eneos yağ kullanmayı düşünüyorum

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Merhabalar bende değiştireceğim forumlarda orjinal yağ öneriliyor fakat ben van honda kaval plazayı aradığımda dışarıya satış olmadığını söylediler sadece yağ değişimi için 550 600 tl fiyat verdiler filtre değişimi yok. türkiye genelinde mi dışarıya satış yapmıyolar bayiler merak ettim açıkçası bulabilirsem orjinali ile değiştireceğim olmadı eneos yağ kullanmayı düşünüyorum
Van bayi iyi saçmalamış.
Ben yedek parça satışı yapmayan bir bayi olduğunu ilk defa duyuyorum.
Eğer şanzıman yağ değişimi acil değilse şehirdışına çıktığınız yerlerdeki Honda bayilerine bir sorun.
Ayrıca daha geçen ay Honda ankara bayileri 480 tl fiyat vermişlerdi, ne ara 550 olmuş :unsure: Bazen bu servisleri anlamak zor.
Eğer kısa vadede şanzıman yağı değiştirmek zorundaysanız ve şehirdışına çıkamıyorsanız n11'de şöyle bir orjinal yağ ilanı var, ben kendime de aldım ama daha deneyemedim, en kötü koşul için alternatif olabilir diye belirtmek istedim.

Son düzenleme:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu şanzıman yağ hususunda linkteki Eneos ATF Eco satıcısının ilanında birkaç olumsuz yoruma denk geldim. Eneos ile sorun yaşayanlarda mevcut görünüyor.

251341

251342

Aracınız
Konya Toros Honda'da bana hava ve yağ filtresi vermedi. Dışarı ürün satmıyoruz biz diye birde artislşk yaptılar. Bende sinirlendim bakım için fiyat aldım sonrada Ankara Bora'yı aradım hoparlör açık onlara fiyat sordum. Sonrada Bora'dan randevu aldım, çok bozuldular. Birde bana akıl veriyorlar abi yol parası vs diye.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Konya Toros Honda'da bana hava ve yağ filtresi vermedi. Dışarı ürün satmıyoruz biz diye birde artislşk yaptılar. Bende sinirlendim bakım için fiyat aldım sonrada Ankara Bora'yı aradım hoparlör açık onlara fiyat sordum. Sonrada Bora'dan randevu aldım, çok bozuldular. Birde bana akıl veriyorlar abi yol parası vs diye.

Konya Toros'un servis alanı da çok küçük ve yetersiz, genel olarak Konya Toros için olumlu pek birşey duyduğumda söylenemez.
Honda'nın zaten yedek parça fiyatları yüksek, dışarı satsa onun avantajına halbuki.

Aracınız

Yakınından geçme Torosun.İlgi alaka sıfır.Hepsi mecbur bakımı yaptıracaksın havasında.

Aracınız
Civic FD6 2011
Van bayi iyi saçmalamış.
Ben yedek parça satışı yapmayan bir bayi olduğunu ilk defa duyuyorum.
Eğer şanzıman yağ değişimi acil değilse şehirdışına çıktığınız yerlerdeki Honda bayilerine bir sorun.
Ayrıca daha geçen ay Honda ankara bayileri 480 tl fiyat vermişlerdi, ne ara 550 olmuş :unsure: Bazen bu servisleri anlamak zor.
Eğer kısa vadede şanzıman yağı değiştirmek zorundaysanız ve şehirdışına çıkamıyorsanız n11'de şöyle bir orjinal yağ ilanı var, ben kendime de aldım ama daha deneyemedim, en kötü koşul için alternatif olabilir diye belirtmek istedim.
teşekkürler :)

Geri