Şasi no ve model yılı

Netten arastirmama gore 10.hane uretim yili "H" ise 2017 "J" ise 2018 yilina denk geliyor. [MENTION=964]maksu[/MENTION] nette baska bi aciklamaya denk gelemedim maalesef.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bununla ilgili yasa çıkmıştı. Önceden 6. Aydan sonra üretilen araçlar bir sonraki senenin adı ile satılırdı. Şimdi ise 1 ocaktan sonra üretilen araçlar o seneye ait olur. Dediğim siteden VIN yazan yere şaseyi girdim üretim yerinden tarihine, otomatik ve 5 vites olduğuna kadar bilgi verdi.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cunku bu şasi olayi evrensel birsey bir marka farkli diger marka farkli birsey yazamaz. Ben araciniz 2017 uretim 2018 trafige cikisli oldugunu dusunuyorum. Bakima gittiginizde detayli bir sekilde bu konunun ustune gitmelisiniz bence ve konuyla ilgili sonucu paylasirsaniz sevinirim. [MENTION=8570]alper4071[/MENTION]

Kayhan sizin dediğiniz gibi olsa ruhsata 2017 yazması lazım eğer öyleyse Honda Yannis bilgilendirme yapmış olur bu da suçtur benim aracimda 2018 ve şase h

Cunku bu şasi olayi evrensel birsey bir marka farkli diger marka farkli birsey yazamaz. Ben araciniz 2017 uretim 2018 trafige cikisli oldugunu dusunuyorum. Bakima gittiginizde detayli bir sekilde bu konunun ustune gitmelisiniz bence ve konuyla ilgili sonucu paylasirsaniz sevinirim. [MENTION=8570]alper4071[/MENTION]

Perşembe soracağım, bilgi veririm.

Aracın üretim banttan çıkışını gösteren bir form var onda araçla ilgili tüm detayları görebilirsiniz sağ alt bölümünde tarih ve eğer aracınız LPG ise bagajda LPG kullanım takıldığı tarihi görebilirsiniz birde muayene tarihi fabrika çıkışı ile aynı oluyor diye biliyorum.

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracın üretim banttan çıkışını gösteren bir form var onda araçla ilgili tüm detayları görebilirsiniz sağ alt bölümünde tarih ve eğer aracınız LPG ise bagajda LPG kullanım takıldığı tarihi görebilirsiniz birde muayene tarihi fabrika çıkışı ile aynı oluyor diye biliyorum.

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dediğiniz form tam olarak nerde acaba?

Geri