Şazimentin çilesi

yiğit

0
1 Hafta içinde şazimentin ( FB7) başına birkaç küçük sıkıntı geldi.

1. resim : Ön yolcu camının kelebek ve normal camı ayıran bölümündeki fitil yerinden çıktı.
Honda damla servisi kontrol edecek garantiden değişim oluyorsa yapılacak

2. resim : eşimim işyerindeki otoparkta densizin biri yanan sigarayı plaka plastigi ve tampon bölümünün oraya bırakıp gitmiş.
Plastikte erime ktampondada küçük bir bölümde yanma var. Allah sizi böyle sapkınlardan korusun.

3.4.5. resim : işyerimden çıkarken şirketimiz bankalarından birinin bölge müdürü aracıma çarptı. sol ön çamurluk ve tamponda resimlerdeki gibi göçme ve çizik oluştu. tutanak tuttuk adam çarptım yazdı ,ben çarptı yazdım ama bu kadarı yeterli değilmiş. şekli yanlış çizmişiz sanki ben adama çarpmışım gibi görünüyormuş böyle durumda ifadede çarptım yazsa bile karşı taraf sizin suçlu olmanız çok mümkünmüş. bu nedenle tutanagı tekrar düzenleyip aracımı resmen perşembe günü teslim ettim.

Ayrıca anahtarlık soyulması içinde foto çektirdim garanti kapsamında degişecekmi bakacaklar. daha önce hiç yapmadık dediler.

hazır gitmişken 40.000 bakımı içinde fiyat aldım 629 TL ( lpg dahil) fiyat verdiler. Aralık ayı sonunda 40.000 bakımınıda yaptırıcam

4rWINij.jpg

ZJMEYQu.jpg

hux792F.jpg

QzNbNdt.jpg

92Jo24A.jpg

yiğit

0
Ynt: Şazimentin çilesi

[quote author=eray link=topic=1084.msg21322#msg21322 date=1417529167]
hayda [member=375]dr.ersoy[/member] hocam sen değilmiydin "Arkadaş geçen gün Tuzla civarında benim kasadan bir araç park halinde idi kesiyordum çaktırmadan kasayı elimde sigara sonra telefon çaldı ellerim dolu yanan sigarayı tamponuna bırakdım sonra da unutdum umarım birşey olmamıştır" diyen ...... :aman: .duv. .muha. .muha. .muha.
şaka bir yana o hazreti Öküz kimse dua edelim de farklı bir boyuta taşımamış olayı ben;
*lastik altına çivili tahta koyan hem de hem öne hem arkaya
*eksoza armut sokan
*eksoza kesme şeker atan
*cama yumurta kıran
vb..ne dangalaklar gördüm gene de sana geçmiş olsun.umarım son olur. :eek:k:
[/quote]

Ufak tefek sorunlar oluyorda çok bahsetmiyorum. geçen gün evimin yanındaki mutfak dolapçısı 2. aracına yer bulamamış benim park yerimide kendinin ilan etmiş ben aracımı çekmeyeyim diyede aracımın arka sol tekerine diklemesine sıfır çiviyi hafif sokarak bırakmış. Aklı sıra geri geri çıkarken çivi batacak bende bir daha oraya çekmeyecegim. öfke ile çivileri yerinden çıkartıp attım dükkanının önüne ama sonra pişman oldum. o hali ile fotograf çekebilirdim veya polisten tutanak düzenletebilirdim. şimdi tabi ispatsız bir suç gibi oldugundan birşey yapamıyorum. ama tekrarında donanımlı olucam. yasalı neyse başvurucam.

Dr ersoya istinaden söylediklerin gerçekse kendisini hergün beni kozyatagı tuzla getir götür yaptırması karşılıgında rahatsız etmeyecegimi beyan etmek istiyorum :)

[quote author=eray link=topic=1084.msg21322#msg21322 date=1417529167]
hayda [member=375]dr.ersoy[/member] hocam sen değilmiydin "Arkadaş geçen gün Tuzla civarında benim kasadan bir araç park halinde idi kesiyordum çaktırmadan kasayı elimde sigara sonra telefon çaldı ellerim dolu yanan sigarayı tamponuna bırakdım sonra da unutdum umarım birşey olmamıştır" diyen ...... :aman: .duv. .muha. .muha. .muha.
şaka bir yana o hazreti Öküz kimse dua edelim de farklı bir boyuta taşımamış olayı ben;
*lastik altına çivili tahta koyan hem de hem öne hem arkaya
*eksoza armut sokan
*eksoza kesme şeker atan
*cama yumurta kıran
vb..ne dangalaklar gördüm gene de sana geçmiş olsun.umarım son olur. :eek:k:
[/quote]
Eray abi hani aramızdaydı hani yeni pislikler bulana kadar sessiz bekleyisimiz sürecekti oldu mu bu şimdi bu aşk olsun yani

[quote author=yiğit link=topic=1084.msg21327#msg21327 date=1417530174]
Ufak tefek sorunlar oluyorda çok bahsetmiyorum. geçen gün evimin yanındaki mutfak dolapçısı 2. aracına yer bulamamış benim park yerimide kendinin ilan etmiş ben aracımı çekmeyeyim diyede aracımın arka sol tekerine diklemesine sıfır çiviyi hafif sokarak bırakmış. Aklı sıra geri geri çıkarken çivi batacak bende bir daha oraya çekmeyecegim. öfke ile çivileri yerinden çıkartıp attım dükkanının önüne ama sonra pişman oldum. o hali ile fotograf çekebilirdim veya polisten tutanak düzenletebilirdim. şimdi tabi ispatsız bir suç gibi oldugundan birşey yapamıyorum. ama tekrarında donanımlı olucam. yasalı neyse başvurucam.

Dr ersoya istinaden söylediklerin gerçekse kendisini hergün beni kozyatagı tuzla getir götür yaptırması karşılıgında rahatsız etmeyecegimi beyan etmek istiyorum :)

[/quote]
Hocam o trafiğe girmek sikinti olur benim adına ama siz e şöyle bi teklif sunayım buyrun cengelkoye gelin size tadı damağınızda kalacak bi kokoreç ısmarlayım. Hatta aracınızın çıkması uzayacaksa @eray abi alır sizi gelirken
Ne bi buluşma mi başlıyo Tapatalkta etiketleyemiyorum siz benim yerime @smakbuloglu nu da etiketleyelim o da bu civardaymış

yiğit

0

[quote author=dr.ersoy link=topic=1084.msg21329#msg21329 date=1417530922]
Hocam o trafiğe girmek sikinti olur benim adına ama siz e şöyle bi teklif sunayım buyrun cengelkoye gelin size tadı damağınızda kalacak bi kokoreç ısmarlayım. Hatta aracınızın çıkması uzayacaksa [member=227]eray[/member] abi alır sizi gelirken
Ne bi buluşma mi başlıyo Tapatalkta etiketleyemiyorum siz benim yerime [member=82]smakbuloglu[/member] nu da etiketleyelim o da bu civardaymış
[/quote]

Teklif için teşekkür ediyor ve yetmez ama evet diyorum :)
bir cuma akşamı çengelköy org olursa seve seve katılırım.
Bir günde tuzlada köftecimi yapsanız acaba ?

honda damla ile görüştüm yarın akşam üzeri veya perşembe öglen aracı teslim alacagımı söylediler.

Geri