SEM tuning?

Aracınız
arakadaslar aracıma yay alacam arastırdım vogtland 4cm var ki tam istediğim gibi basmıyor ve cok pahalı.
geçenlerde bir şaseci ile konustum apexi 5cm sarı yayları önerdi. hem iyi basar dedi hemde orta kalıte dedi.
şimdi ilk öneriniz Apexi 5 cm yay sizce nasıldır?
ikincisi internette sem tuning var. güvenilir mi?
şaseci adam orjınal apexi bulamıyorum dedi ve 380 liraya ben alıyordum dedi.
bi kere aldık dedi için kırmızı bir yay cıktı dedi fk mı ne 150 liralık bişe.
adamı aradım sarı mı yaylar kırmızı mı dedim?
griside var dedi :D distiributoruyum dedim orjınaldır ve logoludur dedi.
ve 220 liraya satıyor 4lü takımı.
daha once burdan alısveriş yapan bişeler duyan var mı ?
ona göre alısveriş yapacam.

elif

0
Aracınız
bu sem tunıng aksarayda ıse ben daha oncelerı baska bı araba ıcın alısverıs yapmıstım gayet memnun kaldım

Aracınız
yayların sahte cıkması durumunda cayma hakkı var 14 gün içersinde kosulsuz şartsız para iadesi diyor ama tam güvenemıyorum işte.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1440]gocebes7[/MENTION] Firmadan daha önce alışverişim oldu çok memnun kaldığımı söyleyemem, birazda benim acemiliğime geldi :)

Aracınız
SEM tunning mi? [;)] Allah onlara önce esnaflık öğretsin bence 8) İnternette 90 TL ye paspas takımı satıyorlar , arıyorsun aynı paspası var mı elinizde diye ( olur ya stokta yoktur ) adam var diyor fiyatını soruyorsunuz 130 TL diyor...

Ve bu adamlar bu ülkede para kazanıyor bir de bu noktadan bakın...
[MENTION=1440]gocebes7[/MENTION] Eibach al dostum en azından kafan rahat eder.. Tavsiyem bu yönde tabi ki , benim yaylar ya bu hafta geliyor yada bayramdan sonra ki iş günü , yeni parti yaylar geldiği için beklemek zorunda kaldım :(

Fiyat konusunda bişi diyemem heryer farklı fiyat veriyor :)

Aracınız
Eibach paramız olsa işte.
Arabayı yeni aldık söylemesi ayıp çok sıkıştık. Birde öğrenciyiz yani. Arastırıyorum bakalım nasıl olacaksa

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
piyasa şartlarında pahalı ne yazik ki ama güvenlik + kalite olayı var... bilgin olsun , yolda yayın kırılırsa seni spatula ile kazırlar bariyerlerden , yay dediğin fren sistemi kadar hayatı önem taşır...

Aracınız
Spatula örneği çok caydırıcı oldu :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
net cevap olması adına , bu tip araba için hayatı önem taşıyan elemanlarda para önemlidir , zaten pahalı olmasınında bi nedeni var , hepsi yay ama kalite farkı para ile doğru orantıda :)

Sormayı unuttum 2.5cm ? 5cm ?

Geri