Servis Fiyatlandırması

Aracınız
Civic FC5 2020
Öncelikle hepinize merhabalar arkadaşlar. Dün 2018 model FC5 aracımı 40bin bakımı için Honda servisine bıraktım. Bu bakımda normal bakımın yanında subap ayarı yapılması gerektiği söylendi. Tamam dedim. Ayrıca aküde zayıflık olduğunu ve klimanın soğutmadığını da bildirdim. Dün subap ayarından sonra subap değerlerinin yüksek çıkmasından ötürü araç ertesi güne kadar beklesin tekrar bakalım denildi onayladım. Bugün saat 9.30 civarlarında ise subap ayarının yapıldığını şimdi ise klimanın soğutmasıyla uğraştıklarını söylediler. Dün klima gazı basılmasına rağmen sorun hala çözülememiş. Benim size sorum ise klima garanti kapsamına girer mi, klimayla ilgili uygulanan herhangi bir işlem için ücretlendirilecek işlem söylenmeden benden ek ücret talep edilir mi?

Aracınız
Klima borusu kronik arıza diye biliyorum. Büyük ihtimal o sorunludur ve garantiden değişiyor. Başka birşey çıkar mı, garantiye girer mi telefonla bilgi verirler.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Öncelikle hepinize merhabalar arkadaşlar. Dün 2018 model FC5 aracımı 40bin bakımı için Honda servisine bıraktım. Bu bakımda normal bakımın yanında subap ayarı yapılması gerektiği söylendi. Tamam dedim. Ayrıca aküde zayıflık olduğunu ve klimanın soğutmadığını da bildirdim. Dün subap ayarından sonra subap değerlerinin yüksek çıkmasından ötürü araç ertesi güne kadar beklesin tekrar bakalım denildi onayladım. Bugün saat 9.30 civarlarında ise subap ayarının yapıldığını şimdi ise klimanın soğutmasıyla uğraştıklarını söylediler. Dün klima gazı basılmasına rağmen sorun hala çözülememiş. Benim size sorum ise klima garanti kapsamına girer mi, klimayla ilgili uygulanan herhangi bir işlem için ücretlendirilecek işlem söylenmeden benden ek ücret talep edilir mi?
Sorun bu ise ücretsiz halledilmesi lazım,

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracı teslim aldım arkadaşlar sorun tam olarak çözülememiş. Garantiden 300 ml renkli klima gazı doldurmuşlar 15 gün sonra tekrar gelin dediler. Herhangi bir kaçak var mı yok mu anlamak için. Ancak sorun hala çözülebilmiş değil klima hala soğutmuyor. Ek ücret talep edilmedi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracı teslim aldım arkadaşlar sorun tam olarak çözülememiş. Garantiden 300 ml renkli klima gazı doldurmuşlar 15 gün sonra tekrar gelin dediler. Herhangi bir kaçak var mı yok mu anlamak için. Ancak sorun hala çözülebilmiş değil klima hala soğutmuyor. Ek ücret talep edilmedi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

hocam bu klima soğutmaması nasıl bir şey? Bende de fan hızı düşük iken soğutma yok, açık mı anlamıyorum bile. Veya fanı hem ayağa hem kafaya verince soğutmuyor. Acaba benimki de mi sorunlu ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Yani içeriyi buz gibi yapmıyorsa sizinde klimanızda sorun var hocam. En soğuğa alıp fanı sona getirin buz gibi yapması lazım.
aslında en soğuğa alıp fanı sona getirince soğutuyor, düşük hızlarda ve çift taraf verirsem başarısız. Eski aracım i30 ile kıyaslıyorum; i30'da klimayı hiç son seviyede açma gereği duymadım. Civic'de neredeyse hep sona getiriyorum.

Geri